Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 04:03

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Заходи на реалізацію кадетського компоненту освіти
Заходи на реалізацію кадетського компоненту освіти

З покращенням погодних умов активізувалася робота з загальної фізичної та спеціальної підготовки кадетів. 19 квітня група учнів 6Б та 7Б класів, вихователь І. С. Черчелюк, керівник «Школи безпеки» О. П. Капчеля здійснила велопробіг у районі лісопарку.

21 квітня спільно з представниками ЦК ТСОУ (ДТСААФ) та бійцями-спецпризначенцями ЗСУ було проведено заняття гуртка «Джура - Сокіл», керівник В. В. Андрійченко. Колишні та діючі військовослужбовці організували для кадетів ІІ-ІІІ взводів навчання зі збірки-розбірки АК-47, спорядження магазину автомату набоями, відпрацювання команди «Зайняти вогневу позицію», керували нормативними стрільбами з пневматичної зброї. Професіонали схвально оцінили рівень набутих кадетами спеціальних навичок.

Захід відбувся в рамках впровадження територіальним підрозділом ЦК ТСОУ, керівник С. М. Шишкін спільних з Головним управлінням Національної гвардії України програм, спрямованих на підготовку призовників до захисту Батьківщини, їх військово-патріотичного виховання тощо.

У Кіровоградському районі на території сіл Велика Северинка та Високі Байраки за ініціативи очільника льотної академії Сергія Неділька планують створити музейно-туристичний комплекс під відкритим небом «Земля козака Мамая». На думку керівників проекту популяризація образу козака Мамая сприятиме патріотичному вихованню молоді, зможе підняти туристичний рейтинг Кіровоградщини й зацікавити іноземних туристів. В одній із кімнат академії тривають роботи зі створення експозиції «Постать козака Мамая в історії нашого краю». Вже є кілька десятків експонатів: картина на склі «Я козак Мамай, мене не чіпай», композиція в техніці витинання «Козак Мамай», текстильне панно в техніці клаптикового шитва «Козак Мамай на варті рідної землі», керамічний пласт «Козацькому роду нема переводу», серія картин у техніці різьблення «Козацька слава» та інші.

До цієї роботи також долучився Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, директор А. А. Лісота. 21 квітня 2015 року у с. Велика Северинка Кіровоградського району відбулося урочисте відкриття VI обласних змагань зі спортивних походів, присвячених постаті козака Мамая. У триденному поході беруть участь кадети IV взводу Андрій Ісаєв, Володимир Кацан, Сергій Коляда, Станіслав Левченко, Сергій Рихнюк, Андрій Дергунов, тренер І. С. Черчелюк. Екіпірували туристів спільними зусиллями навчального закладу та батьків хлопців. Куртки, спальні мішки, комбінезони свого часу надійшли до школи-інтернату як гуманітарна допомога, а за надані у користування матраци, казанки, туристичні намети та інше спорядження адміністрація закладу щиро вдячна батькові Стаса Левченка.
   Фото- та відеозвіт про перебіг походу дивіться у нашому наступному пості.
Переглядів: 560 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2015  »