Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:38

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 14 » Творчі змагання
Творчі змагання

Оргкомітет ХІ Міжнародного фестивалю «Назустріч мрії» оголосив результати відбіркового туру. Ми раді звістці, що до числа фіналістів запрошено учня 5А класу Дениса Каплунова. На розсуд журі було подано відеозаписи виконання пісень «Сам собі країна», сл. та муз. Андрія Кузьменка та «Червона рута», сл. та муз. Володимира Івасюка. Тепер Денис «наживо» співатиме їх у Болгарії, де в м. Варна 8-18 червня проходитимуть конкурс та гала-концерт. Бажаємо успіху та чудових вражень від літнього відпочинку!

Минулого вікенду творчі змагання сталися для неодноразової партнерки Дениса по сцені учениці 5В класу Владислави Умрихіної. Від Кіровоградського обласного осередку ВГО «Народна академія творчості інвалідів», керівник Е. В. Небесна Влада брала участь у Міжнародному пісенному фестивалі-конкурсі «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, який відбувся у Вінниці під патронатом Марини Порошенко.
   Три дні тривали змагальні тури, майстер-класи, інші заходи за програмою фестивалю. Конкурсні випробування разом з Владою проходили ще дві юні співачки з Кіровоградщини Софія Михайленко та Вероніка Чорна, а разом з ними набувала досвіду та шліфувала вокальні вміння ще одна учениця школи-інтернату Валентина Мицу.

Дуже приємно, що саме наші землячки вибороли два призових місця в молодшій групі, а для Владислави конкурс став сходинкою на шляху до вдосконалення виконавської майстерності. Під чaс гaлa-концерту, який пройшов у Вінницькому облaсному укрaїнському aкaдемічному музично-дрaмaтичному теaтрі імені М. К. Сaдовського, усі учaсниці отримaли пaм’ятні відзнaки, призи та премії. Також дівчата скористалися можливістю розширити свої знання про географію рідної країни, познайомилися з цікавинками головного міста Вінничини, побували у музеях, на кондитерській фабриці «Рошен» тощо. Набуті безцінний досвід та незабутні враження - дуже приємне завершення весняних канікул. Вітаємо дівчат та бажаємо творчого зростання!

Переглядів: 485 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »