Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 08:53

Yulia

Головна » 2014 » Лютий » 25 » Підсумки Тижня математики, фізики та інформатики
Підсумки Тижня математики, фізики та інформатики

З 17.02.14 р. по 21.02.14 р. у школі-інтернаті тривав Тиждень математики, фізики, інформатики. Розпочався він традиційним конкурсом газет «Подивись уважно», що містили цікаву інформацію: загадки, жарти, кросворди, числові лабіринти, задачі та статті за темою тижня. Також у понеділок вчитель фізики Н. С. Малина запропонувала учням 7Б клас влаштувати «Театр тіней» як приклад практичного застосування світлових явищ.

Захист мультимедійних проектів відбувся в 10 класі (вчитель інформатики Ю. А. Кононенко). Кращі роботи підготували Владислав Кравченко («Колообіг карбону в природі») та Анастасія Сінченко («Балетні та театральні екранізації роману "Анна Кареніна"»). Поза конкурсом учні ознайомилися з презентацією «"Зоряні" імена на карті Кіровограда», підготовленою Владиславом та Ярославою Крицькими, що була визнана переможцем Всесвітнього Інтернет-конкурсу «Чайка», присвяченого 50-річчю польоту в космос першої жінки-космонавта В. В. Терешкової. Зараз робота представлена в експозиції віртуального Музею епохи освоєння космосу, відкритого на честь Валентини Володимирівни Терешкової.

У вівторок восьмикласники досліджували зв'язок математики та мистецтва. Кадет Павло Петров презентував учням 8Б класу (вчитель математики В. М. Бевз) «загадкові» малюнки та зображення, що ілюструють оптичні ілюзії. На уроці у 8А класі (вчитель математики Т. М. Біденко) математика і театральне мистецтво були поєднані у дослідженні Христини Кім.
    У середу лунали математичні казки. Шестикласниця Олеся Болокан написала п’єсу «Математична країна Чудес», яку поставила разом з однокласницями Діаною Рубич, Євгенією Ізьюровою, Анною Інєєвою, Анастасією Мирзою, Вікторією Гусевою та Веронікою Гебескул. Дівчата з успіхом зіграли казку в 6А та 6Б класах (вчитель математики В. М. Бевз).

У четвер учні 5Б класу (вчитель інформатики Ю. А. Кононенко) стали учасниками ігрового квесту «Безпека в Інтернеті з героями Уолта Діснея».

Після виконання інтерактивних завдань вони відповідали на питання вікторини, і найбільш вправні – Максим Малина, Юрій Холодний, Віталій Кривохижа, Лілія Присяжнюк, Альбіна Петюренко, Дар’я Туренко – отримали сертифікати, що засвідчують їх вміння безпечно поводитися у Всесвітній мережі. А найбільше захоплення п’ятикласників викликало творче завдання, під час виконання якого учні створювали заставку до мультфільмів «Walt Disney Company».

Цього ж дня відбувся математичний турнір «Еники-Беники» між 5-6 класами (вчитель математики Т. А. Сторчаус). Він сприяв розвитку кмітливості та допитливості учнів, любові до українського народного мистецтва, дозволив згуртувати учнівський колектив та запропонував зразок змістовного проведення вільного часу.

Діти крокували «математичною драбиною», розв’язували логічні та «сірникові» задачі, брали участь у казковому брейн-рингу. Перемогу здобула команда «Еники», капітан Віталій Кривохижа, 5Б, ІІ місце посіли «Беники» з капітаном Ярославом Ковальовим.

Вітаємо переможців, дякуємо старшокласницям за об'єктивне суддівство та десятикласниці Анастасії Сінченко за створену до змагань презентацію.

Також 20 лютого учитель фізики Н. С. Малина провела в 9 класі відкритий урок «Постійні магніти. Магнітне поле Землі», під час якого учні познайомилися з властивостями постійних магнітів, усвідомили реальність та об'єктивність існування магнітного поля, дізналися про походження магнітного поля Землі.

Учні готували презентації з фізики та брали участь у конкурсі рефератів «Фізика – наука про природу». Кращі презентації на тему «Електрика» виконали учні 9 класу Франц Капралов та Антоніна Нікітенко, найкращі реферати підготувала Олена Кіщенко, 11 клас («Оптика») та Антоніна Нікітенко, 9 клас («Магнітне поле та людина»).
   Протягом тижня працював кінолекторій, під час роботи якого учні переглянули науково-популярні відеофільми «Машини і механізми», 8Б, «Ця цікава піраміда», 11 кл., «Оптика», 7 кл. та художній фільм «Пірати Силіконової долини» з історії створення корпорацій Microsoft та Apple, 9 кл.

Дякуємо за виготовлення яскравих та змістовних стіннівок Альбіні Петюренко, 5Б, Анні Кравченко, Вероніці Гебескул, 6А, Ярославу Ковальову, 6Б, Олександру Нікітіну, Анастасії Головко, Оксані Нєлєпі, Ользі Попковій, Анатолію Баутіну, 7А, Христині Кім, Юлії Мельник, Тетяні Бесараб, 8А, Антоніні Нікітенко, 9 кл., Карині Барбой, Наталії Полюк, Олені Кіщенко, Вікторії Соловйовій, 11 кл.
Переглядів: 1036 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »