Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:17

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 30 » 29 січня – 100-річчя бою під Крутами
29 січня – 100-річчя бою під Крутами

29 січня у сквері на розі вулиць Дворцової та Шульгиних відбувся мітинг та урочисте відкриття меморіальної дошки братам Шульгиним. У пам’ятних заходах брали участь представники влади, громадськості, студентська молодь, військовослужбовці, духівництво. Запрошення КОДА до участі в урочистостях отримали кадети та ліцеїсти школи-інтернату, ліцею «Сокіл».

Зведений кадетський підрозділ прибув на захід у складі 35-и осіб, керівники В. В. Андрійченко та О. П. Капчеля. Біля меморіалу було виставлено почесну варту прапороносців, командир сержант І навчальної роти старший ліцеїст Михайло Саленко. Старші ліцеїсти Аліна Гонтар та Світлана Лукашова були делеговані для покладання квітів до меморіалу Володимиру та Олександру Шульгиним – студентському ватажку та політичному діячєві часів Української Народної Республіки. Прапороносна група та стройовий підрозділ на чолі із сержантом ІІ навчальної роти старшим кадетом Нікітою Мохуром пройшли перед учасниками мітингу парадним маршем із стройовою піснею.

В пам’ять про загиблих за Україну учасники мітингу пов’язали до кошику з квітами жовто-блакитні стрічки. З декламацією на мітингу виступила випускниця школи Дар’я Білоусова. Після завершення мітингу єпископ Кропивницький та Голованівський Марк відслужив панахиду.

Переглядів: 403 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »