Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:58

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 26 » 26 квітня - День чорнобильської трагедії
26 квітня - День чорнобильської трагедії

26 квітня виповнився 31 рік з дня техногенної катастрофи, наслідки якої закарбувалися у свідомості кожного українця як пересторога на майбутнє – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Цього дня гучніше лунає визнання беззаперечних заслуг ліквідаторів аварії на ЧАЕС перед державою і суспільством.

У нашому місті в пам'ять про велику трагедію і подвиг ліквідаторів її наслідків відбулася традиційна громадська хода. Представники влади, вдови «чорнобильців», переселенці, ліквідатори та містяни пройшли від центральної площі міста до меморіалу «Жертвам Чорнобиля», де відбувся пам'ятний мітинг. Мали честь пройти з портретами героїв і поряд з героями кадети ІІ та IV взводів з педагогом-наставником Л. В. Сергеєвою – дружиною «чорнобильця».

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які загинули під час порятунку людства від наслідків аварії та після трагедії унаслідок отриманого опромінення. На честь героїчних пожежників, військових, міліціонерів, будівельників, лікарів – усіх, хто брав участь у приборканні «атому», було оголошено хвилину мовчання, навколо лунали сирени пожежних машин і автоматні залпи.

Товариші та члени сімей загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представники силових структур і громади поклали квіти до меморіалу, що є застереженням від ядерних катастроф, закликом до згуртування населення на боротьбу за екологічну безпеку, даниною пам'яті про самопожертву і мужність справжніх героїв.

Переглядів: 397 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »