Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 03:57

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Березень » 13 » Нехай весна живе у серці!
Нехай весна живе у серці!

Вчителів та працівниць закладу, матусь та бабусь учнів нашої школи радо вітали 7 березня учасники святкового концерту «Подих весни» з нагоди Міжнародного дня жінок. Особливо шанобливі слова були сказані на адресу ветеранів праці в особі педагога-ветерана Світлани Михайлівни Метельової. А доброго друга школи ветерана Великої Вітчизняної війни Марію Петрівну Майданюк вітали юні волонтери Владислав Мазуренко та Руслан Богданов разом з учителем історії О. М. Стрижак. Ми зичимо здоров'я, бадьорості духу, весни у серці шановним трудівницям.

Ведучими святкової програми були вихователь О. В. Полуворченко та учень 11 кл. Альбертус Синяєв. Вони озпочали концерт чарівною грою на фортепіано та гарним віршем Наталі Данилюк «Весна, як жінка». Сценічний дебют відбувся для учнів 1А класу, які порадували глядачів теплими віршами і піснею, та подарували жінкам вітальні листівки–долоньки.

Вокальний ансамбль «Даринка» привітав глядачів чудовими піснями «8 березня» та «Бабуся». Учні 2А класу із запалом виконали танок «Ми діти». Неможливо було стримати сліз від душевного виконання пісні «Мама» Софією Григор’євою, 6В, а Владислава Умрихіна, 5В, порадувала всіх присутніх піснею про дитячі мрії. Вірші про маму проникливо і чуттєво декламувала Софія Тихоненко, 3Б.

Шквал овацій здійняв яскравий виступ учня 6В класу Андрія Семенова із гуморескою Павла Глазового «Залізний характер». Перші кроки на сцені зробила учениця 2Б класу Євгенія Олах: Женя підготувала віршик Олени Савчук «На кого я схожа?». Запальним танком «Кантрі» порадував своїх прихильників ЗХА «Алегро». Неабияке захоплення аудиторії викликала участь у фінальному номері кадетів VI взводу – вихованців О. В. Полуворченка.

Ми дякуємо за підготовку гарного святкового концерту учням, їх вчителям і вихователям та Олександру Володимировичу Полуворченку за професійну роботу на сцені.

Переглядів: 390 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »