Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:24

Головна » 2014 » Червень » 2 » Сто шляхів, сто доріг вже для вас відкриті!
Сто шляхів, сто доріг вже для вас відкриті!

Сумно і радісно... Для школярства прощальним акордом продзвенів останній дзвінок. Когось він покликав у безтурботне літо, у сонце, у відпочинок... А для випускників він став останнім, бо запросив у доросле самостійне життя. Це на їх честь 30 травня школа-інтернат зібралася на шкільну лінійку - останню в їхньому житті.

Вона розпочалася із внесення Державного прапора України. Це право було надано кадетам І взводу Роману Мєткому, Костянтину Зайцеву, Артуру Малиновському, командир взводу Володимир Нертик. Від імені учителів, на очах яких одинадцятикласники зростали, мужніли, набиралися сил і розуму, випускників привітала заступник директора з виховної роботи Н. В. Мілентій. Наталія Володимирівна побажала, щоб світлий промінь любові світив їм у дорозі та оберігав від життєвих негараздів.

Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус висловив впевненість, що школа буде пишатися своїми випускниками - справжніми патріотами, гідними пам'яті тих, хто звеличував Батьківщину, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною блакиттю небес. На доручення учнівської лінійки зведена група кадетів І-ІІІ взводів поклала квіти до пам'ятного знаку на честь 30-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ, командир почесної варти Євген Явтушенко.

Директор закладу вручив Похвальні листи відмінникам навчання Єлизаветі Деревянко, Денису Каплунову, Павлу Сулімі (всі - 2А), Карині Бахмуцькій, Дарині Ковальчук, Вероніці Ситенковій, Тарасу Теліжняку, Таїсії Тимко (всі - 2Б), Маргариті Крикуненко, Андрію Татарчуку, Костянтину Форостовському (всі - 3А), Дмитру Баткову, Сніжані Ільчишиній, Лаімі Ковзанайте, Софії Сторчаус, Анні Ткаченко (всі - 3Б), Вікторії Царенко та Крістіні Куженко (4А), Дмитру Пивоварчуку та Жасмін Якубовській (4Б), Максиму Малині та Альбіні Петюренко (5Б), Христині Кім (8А), Олені Кравчук (10), грамоти і дипломи переможцям ІІ та ІІІ етапів предметних олімпіад Владиславу Крицькому (10) та Антоніні Нікітенко (9), оголосив великий, проте не вичерпний список учнів - лауреатів та призерів конкурсів і фестивалів міського та обласного рівнів. Вітаючи успіхи учнів школи-інтернату, заступник начальника міського управління освіти Тетяна Олександрівна Єременко вручила Сергію Дмитровичу Сторчаусу Подяку Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету за вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження. Вітаємо!

За традицією на свято завершення навчального року завітали шефи-правоохоронці. Начальник УМВС України в області полковник міліції Анатолій Іванович Вітюк закликав випускників сміливо приймати серйозні та відповідальні рішення, від яких залежатиме їх подальша доля, вірити у власні сили і намічені цілі, у світле майбутнє, яке чекає за порогом рідної школи. А школярам-«соколятам», що продовжуватимуть навчання у закладі, шефи подарували комплект обладнання для тренажерного залу.

Вітання і побажання приємних канікул учні та педагоги отримали і від депутата Кіровської районної у місті С. Т. Тарасенка. Сергій Терентійович подарував дітям спортивний інвентар для пришкільного табору відпочинку. Святковий презент, який напевне стане у нагоді під час канікул, учні отримали і від адміністрації Дендропарку – флаєри на безкоштовні відвідини атракціонів вручила представник установи Любов Степанівна Шкуратова.

Випускники отримали вітання і подарунки на згадку від першачків, пісні від солістки та керівника вокального ансамблю «Мрія» Інни Гончаренко та І. М. Бойко, майбутньої першокласниці Лізи Бондаренко, хореографічний номер від ЗХА «Алегро», із хвилюванням вислухали теплі, добрі напуття, з якими увійдуть в нове, вже доросле життя, від друга і порадника, другої мами, а часом чарівника - класного керівника Лариси Станіславівни Варніцької.

Своєрідним вибаченням за непослух і пустощі від дітей, що подорослішали й розкаялися, стали квіти і зворушливий вальс випускників. Нехай кольоровим, як ті кульки, що тримали у руках, буде їх майбутнє. А ниточку, що з'єднувала з минулим, вони відпустили - і полетіли у небесну височінь сизі голуби...

На останній у житті шкільний урок одинадцятикласників закликали переможець обласних та всеукраїнських змагань з військово-спортивного багатоборства, хортингу, рукопашу гопак Владислав Гриневич та першокласниця Дарина Шевченко. Символічний коридор із розмаїття синьо-жовтих кольорів став для них тією дорогою, на якій причали і пристані, вокзали і полустанки звуться ЧЕСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ЛЮБОВ ДО РІДНОЇ ЗЕМЛІ, ПОВАГА, ПАМ'ЯТЬ, ПАТРІОТИЗМ. У добру путь!

Переглядів: 503 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2014  »