Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 17:09

Головна » 2013 » Листопад » 19 » Свято для тих, хто вірить у казку
Свято для тих, хто вірить у казку

З 14 по 24 листопада 2013 у Кіровограді гастролює уславлений колектив «Kobzov Сircus». Одними з перших масштабне, яскраве, феєричне дійство за сприяння служби у справах дітей облдержадміністрації переглянули учні школи-інтернату. Безкоштовні квитки на шоу-програму «Віват» були вручені учням 2-х класів - переможцям шкільного мистецького фестивалю "Сузір'я мистецтв".

Високопрофесійна робота артистів справила на дітлахів неймовірне враження. Глядачі із захватом спостерігали за світового рівня трюками ілюзіоністів, вишуканими номерами еквілібристів, акробатів і гімнастів, раділи появам на арені смішних клоунів. А найбільше захоплення і щиру дитячу радість викликали трюки із дикими тваринами: левами, тиграми, ведмедями, мавпочками, поні, ламою і дикобразами. Фантастичні за своєю красою костюми і реквізит, блискучий балет - всі ці елементи склалися у казкове видовище, спогади про яке ще скоро залишать дитячі думки.

Доповнили неймовірну феєрію пересувні виставки: «Дінопарк», на якому представлені 15 динозаврів-гігантів, що були створені для зйомок голлівудського блокбастера «Парк Юрського періоду»; «Тераріум» з рептиліями і павукоподібними усіх континентів світу; «Зоопарк» з великою кількістю екзотичних тварин. Дякуємо колективу «Kobzov Сircus» і його керівнику від усіх дітей!
   Додамо, що Микола Миколайович Кобзов є одним із спонсорів і членом журі благодійного фестивалю «Назустріч мрії», з яким вже чотири роки співпрацює навчальний заклад. Володарі Гран-прі фестивалю - учасники ансамблю «Алегро» в числі 70 цьогорічних фіналістів запрошені організаторами до Києва на незабутнє Новорічне свято. 13-15 грудня 2013 р. вони здійснять екскурсії найвизначнішими місцями столиці, відвідають майстер-класи Даші Малахової, Ольги Юнакової, Дениса Любімова, Анни Клюшниченко та інших зірок, циркові та кінематографічні видовища. Спеціальним призом для дітей стане ювілейний концерт Наталії Валевської «Желанья сбудутся», а проживатимуть гості у комфортабельних апартаментах готелю «Славутич». Дякуємо Ірині Олегівні Волгіній та Міжнародній громадській організації «Назустріч мрії» за запрошення!
Переглядів: 615 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2013  »