Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 05.02.2023, 10:01

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2022 » Декабрь » 02

Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за свій шлях» (дитячий погляд). На розгляд журі подано роботи переможців шкільного етапу конкурсу Оскара Міщіхіна, 5Б та Ірини Колесниченко, 10А (гурток «Сокіл», керівник В. В. Андрійченко), Віталія Лутаєва та Маргарити Сиси, 10А (гурток «Сокіл», керівник В. С. Керлсон), Даниїла Мельника, 7Б та Дар'ї Кондратенко, 11Б (гурток «Історичне краєзнавство», керівник С. В. Гейко).

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України провели серед дітей та молоді щорічний V Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна». Захід спрямований на привернення уваги до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді; формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення учасниками соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей». Журі конкурсу відзначило участь у заході ліцеїстом-десятикласниць Дарь'ї Шевченко, керівник С. В. Гейко та Богдани Гонтар, керівник В. В. Андрійченко.

Обласним конкурсом дитячої та юнацької творчості «Славетні українці. Григорій Сковорода» на Кіровоградщині відзначають 300-річчя від дня народження геніальної людини, яка є духовним диханням української нації – Григорія Саввича Сковороди. Бажаємо успіху в номінації декламація десятикласнику Віталію Лутаєву (гурток «Орфей», кер. Ірина Григорівна Романюк) з уривком «Розмова п’яти подорожних про істинне щастя в житті» з філософських трактатів Г. Сковороди.
   Організатори конкурсів щиро дякують талановитим учасникам та їх педагогам за ідеї, знахідки, нові формати, пошук фактів та першоджерел, за ретельну підготовку й осмислення, за незламний творчий настрій, збереження, підтримку та популяризацію українських національних цінностей.
Просмотров: 22 | Добавил: Yulia | Дата: 02.12.2022

«  Декабрь 2022  »