Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 05.02.2023, 09:33

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2022 » Сентябрь » 23

До цілеспрямованої профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності вчителі школи активно залучають своїх вихованців. За ініціативи класного керівника Н. В. Семенової учні 7А класу виготовили буклет з безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану. Також семикласники брали участь у онлайн вікторини на знання ПДР.
   Бесіду з обговоренням, тестування та вікторину як форми роботи обрала для спілкування з учнями 9А класу О. Є. Шапаренко. Вчитель спонукала учнів впроваджувати у власному житті навички безпечного поводження на вулиці та у людних місцях.
   У 10А класі Л. Д. Шеховцова провела онлайн флешмоб «Мене веде дорожній знак. Тепер я йтиму тільки так!», переможцем якого стала Наталя Чиркова.
   Поради щодо безпеки дорожнього руху в умовах воєнного стану оформив у вигляді інформаційного буклету ліцеїст 11А класу Тарас Теліжняк (класний керівник О. В. Моторна). Учень 9В класу Єгор Олійника (класний керівник Л. М. Піхуля) підготував тематичні постери з використанням сервісу canva.com.
   Заходи у ліцеї «Сокіл» відбулися з метою підвищення рівня інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів, виховання поважного ставлення до здорового способу життя, створення і підтримки безпечних умов їх життя і діяльності як у повсякденні, так і в умовах надзвичайних ситуацій.

Просмотров: 40 | Добавил: Yulia | Дата: 23.09.2022

«  Сентябрь 2022  »