Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 03.10.2022, 10:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2022 » Июнь » 01

01 червня з самого рання у середмісті Кропивницького запрацювало Дитяче містечко — десятки різних локацій із майстер-класами та спортивними розвагами, концертом та солодощами від спонсорів для дітлахів. У складі волонтерської команди, що розважала маленьких кропивничан у день їхнього свята, були вихованці і педагоги ЦПВ «Оріон» ліцею «Сокіл». Дякуємо за креативність та доброзичливість майбутнім дев’ятикласницям Анастасії Малиш, Софії Тихоненко, Єлизаветі Бондаревій!

У Міжнародний день захисту дітей художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна традиційно оголосив переможців щорічного художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря. Темою конкурсу 2022 року було визначено «Пори року в художніх образах» з присвяченням 130-річчю з дня народження художника і педагога Олександра Осмьоркіна. Додатково було оголошено тему «Війна очима дітей». На розгляд журі конкурсу було представлено 261 твір від 187 учасників з Кіровоградської області та інших регіонів України.
   Оскільки цього року конкурс проводився в електронному форматі, твори переможців конкурсу презентували на музейному сайті. Радо вітаємо Олексія Юрченка, 4Б – Диплом І ступеня в І віковій категорії для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, малюнок «Полювання на ворогів»! В номінації для студентів вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю відзнак журі були удостоєні наші випускники – студенти відділення «Архітектура та менеджмент» Кропивницького будівельного коледжу першокурсник Іван Медведєв, робота «Страждання» та другокурсниця Єлизавета Бушуєва, робота «Розстріляна Буча». Вітаємо!
Просмотров: 24 | Добавил: Yulia | Дата: 01.06.2022

«  Июнь 2022  »