Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 29.11.2021, 23:00

Головна » 2021 » Вересень » 30

Учні 1А, 1Б, 2А класів долучилися до заходів за програмою ІІІ Відкритого театрального фестивалю «Scene-Fest», присвяченого 30-й річниці Незалежності України. 20 вересня вони з цікавістю та пожвавленням переглянули виступ житомирських лялькарів з музичною повчальною казкою за твором І. Франка «Фарбований Лис» у Кіровоградському обласному академічному театрі ляльок. Для першокласників це була перша колективна поїздка, отже захват, нові враження, емоції від спілкування переповняли дітей, а перегляд вистави додав позитиву.

Розпочалося казкове дійство з віншувального славоспіву лісових мешканців новоспеченому цареві Остромислу. Подальші події повчальної історії розгорталися немов у багатосерійному кіно, де своїми спогадами час від часу ділився вже розсекречений, але й досі фарбований Лис. Музичний супровід з сучасних оригінальних композицій та пісень викликав у юних глядачів ледь стримуване бажання підтанцьовувати.
   Щиро дякуємо колективу Житомирського академічного обласного театру ляльок за гарну повчальну казку і створений святковий настрій! Також відвідувачі вистави дякують адміністраціям ліцею та театру за чудову організацію дозвілля учнів.

28 вересня ліцеїсти VII взводу з координатором кадетського напрямку освіти В. В. Андрійченком та вчителем предмету «Захист Вітчизни» М. В. Трубіною переглянули у кінозалі ОУНБ ім. Д. І. Чижевського документальну стрічку «Земля блакитна, ніби апельсин» режисера Ірини Цілик (Україна, Литва, 2020). Демонстрація фільму, що розповідає про сім’ю мешканців «червоної зони» Донбасу, де тривають воєнні дії, відбулася в межах спецпроєкту «Кіноклубні покази».
   Світова прем’єра фільму відбулася у конкурсній програмі фестивалю незалежного кіно «Санденс» (США) і відзначилася премією за найкращу режисуру документального фільму. В Україні «Земля блакитна, ніби апельсин» стала найкращим фільмом фестивалю Docudays UA, була відзначена національною премією кінокритиків «Кіноколо» та «Золотою Дзиґою» як найкращий документальний фільм. Дякуємо заввідділом мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського С. А. Ушаковій за запрошення познайомитися із сучасним українським кіномистецтвом.

30 вересня учні 7В класу з керівником Т. Г. Пугач побували з екскурсією у пожежно-технічній виставці-музеї управління ДСНС України у Кіровоградській області. Семикласники оглянули експонати цього народного музею, а найбільше були вражені розповідями рятувальників про випадки з їхнього професійного життя. Дякуємо відважним пожежним за їх важку працю!
... Читати далі »
Переглядів: 9 | Додав: Yulia | Дата: 30.09.2021