Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.12.2022, 02:27

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Сентябрь » 23

Чи можливо побудувати безпечний і справедливий простір, починаючи з себе та свого класу? Авжеж! Взаємодопомога, повага та толерантність формують навколо себе дружній світ, у якому кожен може розкрити власний потенціал і не боятися бути собою. Результатом колективної творчості учнів 5А класу на чолі з керівником І. В. Артюховою став тематичний постер до Міжнародного дня миру.

Привернути увагу дітей до питань добра, толерантності та миру прагнула керівник 2Б класу О. В. Яковлєва під час виховної години. Учні мають знати, що лише дотримання мирних норм і правил допоможуть побудувати безпечний світ, навчитися жити у злагоді один з одним.

Аби створити мирне життя на кожній маленькій планеті під назвою «Школа», освітній проєкт «На урок» підготував неймовірно цікавий конкурс «Мир – мова щастя!». Виконуючи його завдання, шестикласники дізналися багато захопливих фактів з життя відомих історичних постатей, кінозірок і музикантів, а також знайомих кожному персонажів фільмів і книжок, вчилися обирати найбільш прийнятні шляхи розв’язання проблемних ситуацій.
   Найкраще із завданнями впоралися Микола Заєць, 6Б – диплом І ступеня, Марія Валайтис, 6А – диплом ІІ ступеня, Поліна Гончаренко та Артем Рибченко, 6А – диплом ІІІ ступеня. Вітаємо!
... Читать дальше »
Просмотров: 67 | Добавил: Yulia | Дата: 23.09.2021