Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.12.2022, 02:54

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Сентябрь » 20

Традиційно перший у навчальному році Тиждень безпеки життєдіяльності «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!», що тривав 13-17 вересня, був присвячений вихованню в учнів відповідальної поведінки на дорозі. Педагог-організатор С. М. Іващенко з допомогою членів гуртка «Ерудит» Романа Харандюка, Максима Дерепаски, Іллі Лементарьова провела для четвертокласників інтелектуальну гру на знання правил дорожньго руху. Команди відповідали на запитання вікторини, розгадували кросворди, ребуси, складали пазли з зображенням дорожних знаків, змагалися у грі «Показуха». Всі діти дуже старалися, команди отримали однакові бали і стали переможцями. Вітаємо!

Виховну годину «Правила дорожні знай, життя зберігай!» у V передкадетському взводі провела педагог-наставник Н. Т. Кобець. Для попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, виховання свідомої, дисциплінованої поведінки на вулиці Ніна Трифонівна підготувала презентацію, у якій на прикладах показала вихованцям, що найголовнішим засобом організації дорожнього руху є правила, які визначають права та обов’язки учасників ДР. Учні брали участь у обговоренні небезпечних ситуацій та продемонстрували добрі знання щодо ПДР, а педагог наголосила на необхідності суворо їх дотримуватися.

У 5А класі відбулася зустріч учнів з поліцейським відділу зв’язків з громадськістю старшим лейтенантом О. Ю. Сухотіним. Шкільний офіцер поліції поспілкувався з п’ятикласниками з теми «Безпечна дорога до школи», зауважив про особливості руху пішоходів біля проїжджої частини у темну пору доби, перетин доріг на регульованих пішохідних переходах та за їх відсутності.
... Читать дальше »
Просмотров: 65 | Добавил: Yulia | Дата: 20.09.2021