Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 29.11.2021, 23:13

Головна » 2021 » Вересень » 16

Кадетський підрозділ «Сокіл» співпрацює з національно-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в армії з ГО «Волонтерське об'єднання учасників майдану та бойових дій», голова І. Б. Козуб. 28 серпня наші учні та випускники разом з волонтерами приєдналися до заходів Всеукраїнської акції «Шаную воїнів, біжу за героїв України», що відбулися на базі Шарівського НВК Новопразької ОТГ. Після короткого мітингу біля школи учасники забігу здолали відстань від 500 м до кількох кілометрів, скільки вистачило сил, адже важливою була не дистанція, а почуття єднання та гордості за українських захисників, які панували під час заходу.
   29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність своєї держави. На Алеї почесних поховань Рівнянського цвинтаря, де похований випускник школи Володимир Олександрович Тигнян, відбулися поминальні заходи. Вічна пам’ять!

Разом з родинами полеглих бійців та представниками громадськості ліцеїсти брали участь у пам‘ятній ході на честь загиблих воїнів та мітингу, що відбувся на меморіальному комплексі «Фортечні вали». Пам’ять загиблих вшанувала й родина Володимира Тигняна: мама, брати, племінниця.

Напередодні, 28 серпня, на території Меморіального комплексу «Фортечні вали» відбулася презентація книги «Непереможені» про полеглих земляків. Історії воїнів за наданими їх рідними світлинами та спогадами писали Вікторія Семененко та Жанна Петрович. Збірка містить життєпис Володимира Тигняна та розповідь працівниці школи Олени Миколаївни Височиної про сина Вадима. На честь Вадима Височина названо міську вулицю (колишня Індустріальна). Примірник цієї книги надійде до шкільної бібліотеки та стане в нагоді під час роботи педагогів з патріотичного виховання учнів на прикладі звитяги українських воїнів, їх незламного духу та любові до Батьківщини.

... Читати далі »
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Дата: 16.09.2021