Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 28.06.2022, 10:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Сентябрь » 15

В рамках заходів освітянської декади на відзначення 30-ї річниці Незалежності України 20 серпня відбувся День національно-патріотичного виховання «Українська молодь – запорука державної свободи і цілісності». У сесійній залі Кропивницької міської ради відбувся ІІ Форум міського парламенту дітей «Кропивницький – місто юних», під час якого молоді депутати розглянули найбільш цікаві проєкти, здійснені спільно з міською владою за останні роки: екологічні, правові, у тому числі скеровані проти булінгу, заходи з національно-патріотичного виховання.

Учасниками форуму були делегати від шкільного самоврядування ліцею «Сокіл» – міського парламенту дітей. Адвокат, член комітету медичного, фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів та член комітету з сімейного права НААУ Лариса Гретченко розповіла, як протягом 30-и років незалежності реформувалося законодавство України та захищалися права дитини.
   Начальник управління освіти Лариса Костенко привітала юних депутатів, побажала плідної роботи у наступному навчальному році та вручила ліцеїстам Дмитру Бугері, Карині Дубовій, Карині Засіменко та Євгенію Заріцькому грамоти управління освіти Кропивницької міської ради за активну громадянську позицію, популяризацію ідей учнівського самоврядування і проектів МПД. Бажаємо успішного втілення подальших проектів!
... Читать дальше »
Просмотров: 38 | Добавил: Yulia | Дата: 15.09.2021