Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 29.11.2021, 22:48

Головна » 2021 » Вересень » 14

Цьогоріч заходи з нагоди початку нового навчального року відбувалися під знаком 30-річчя незалежності України.
   19 серпня проведено форум «Розквіт творчості» закладів позашкільної освіти міста. Центр позашкільного виховання «Оріон» ліцею «Сокіл», керівник О. Л. Балинська був на ньому представлений виставкою робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та «Дубо-танцем», виконаним ЗХА «Алегро», керівники Ю. В. та Н. В. Мілентії під час концертної програми «Талановиті і неповторні!».

На базі Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбувся форум закладів профтехосвіти «Профтехосвіта – погляд у майбутнє». На ньому була присутня соціальний педагог ліцею «Сокіл» Т. О. Герасимова-Молчан як така, що відповідає за профорієнтаційну роботу в школі. В рамках форуму також відбулася презентація міжшкільного ресурсного центру, що має стати проміжною ланкою між школою та профтехосвітою.
   25 серпня на базі інклюзивно-ресурсного центру № 1 відбувся захід «Інклюзія - шлях до безбар'єрності» за участі учнів, що мають особливі освітні потреби.

27 серпня у приміщеннях Кіровоградської обласної філармонії проходили заходи за програмою серпневої наради педагогічних працівників, до яких долучився колектив ліцею «Сокіл». Педагоги брали участь у освітньому коворкінгу «Освіта і час. Кропивницький вимір».
   Завідувач шкільною бібліотекою Т. О. Куженко підготувала лібмобвиставку «Зупинись - прочитай!»; директора школи С. Д. Сторчауса «перехопили» для інтерв’ю організатори простору «Марафон листів»; просторі «Воркшоп» відбувся майстер-клас вчителя логопеда О. В. Кушпіль.
   У просторі «Бібліомікс» було представлено фотовиставку «Гордість шкіл – наші випускники!». Кіровоградська школа-інтернат / ліцей «Сокіл» Кропивницької міської ради пишається досягненнями своїх кращих учнів, що отримали документ про середню освіту після проголошення незалежності!
... Читати далі »
Переглядів: 7 | Додав: Yulia | Дата: 14.09.2021