Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 29.11.2021, 23:18

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2021 » Вересень » 09

16-17 червня на стадіоні факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Володимира Винниченка проходили фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади з легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, зору та розумового і фізичного розвитку, присвяченої 30-й річниці незалежності України. У змаганнях брали участь 280 спортсменів з 22 областей України. Кіровоградщину представляли п'ятеро учасників, у тому числі багаторазові медалісти обласного відбору учні 7А класу Ростислав Остров та Руслан Кішовар. За результатами спартакіади атлети Кіровоградської області здобули дев’ять медалей різного ґатунку. Триразовим переможцем спартакіади - у стрибках у довжину, бігу на 60 м та метанні м’яча став Ростислав Остров, тренер Олег Боришполь, «бронзу» спартакіади здобув Руслан Кішовар, тренер Алла Соломонова. Наші вітання!

18 червня вперше в історії Кіровоградська область брала участь в чемпіонаті України з танцювального спорту за програмою формейшн (групи). Чемпіонкою у складі колективу «Про Данс Студіо» народного ансамблю бального танцю «Конвалія» в категорії «юниори-2» стала Анастасія Бондаренко, 8В. Вітаємо!

04-11 липня у м. Черкаси проходив ХХ традиційний навчально-тренувальний табір Української асоціації карате кіокушінкайкан під керівництвом бранч-чіфа шихана Сергія Лук’янчикова. Учасниками табору були каратисти – вихованці тренера Д. І. Кондратова. Спортсмени отримали багато нової інформації та набули безцінного досвіду, здали кю- та дан-тести, а також стали учасниками турніру з ката. Вітаємо Олександра Шевченка, 8Б – чемпіона та Андрія Дубинця, 7Б – бронзового призера змагань! Схвальний відгук від тренера на свою роботу впродовж зборів отримала також Соломія Тимців, 2В. Вітаємо!

07-11 липня у селищі Новий Киселів поблизу Чернівців тривав чемпіонат України з бейсболу у віковій категорії U18 за участі збірної Кіровоградської області. Команда, у складі якої багато років виступає Олег Заступайло, виграла усі свої матчі (13:0 з Рівненською, 24:0 з Чернівецькою областями, по 15:0 із збірними та Миколаєва) та посіла перше місце змагань. Вітаємо випускника ліцею «Сокіл» Олега Заступайла – багаторазового чемпіона і призера України з бейсболу!

З 21 по 26 липня у Казані (Республіка Татарстан Російської Федерації) пройшли першість Європи з тхеквондо ГТФ і фестиваль кольорових поясів, в яких взяли участь понад 600 спортсменів з 27 країн. Срібну медаль з спарингу для збірної України виборов учень 5Б класу Максим Кулик, який представляє клуб «Спарта». Вітаємо Максима та тренера Валерія Тихоненка!
   06-07 серпня в Кропивницькому відбувся ХVІ всеукраїнський турнір з футболу, присвячений пам’яті Андрія Куценка. Змагалися юнаки 2008 року народження, і за результатами напружених баталій юні футболісти команди «Зірка», за яку змагається кадет ІІ взводу Максим Дубовик, завоювали срібні медалі. А Максим був відзначений спеціальним призом як визнаний кращий воротар турніру. Наші вітання!
   Радо вітаємо Вероніку Кулик, 2В – чемпіонку всеукраїнських змагань з художньої гімнастики «Sport Art Cup», що відбулися 15 червня у Львові, та відкритої першості ДСТШ «Фенікс» «Fenix cup», яка тривала 25-27 серпня у Києві. Разом з Веронікою на київському п’єдесталі стояла однокласниця Ніка Литвиненко – срібний призер змагань. Дівчата тренуються у «Школі шпагата Лізи Горлової». Бажаємо досягти вершин спортивної майстерності!