Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 30.06.2022, 15:43

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Июнь » 11

Поєднати приємне з корисним вирішили учні 6В класу з класним керівником Т. Г. Пугач, які 05 червня завітали до Кривого Рогу та відвідали дивовижні місця. У інтерактивному музеї цікавою науки «Знаніум» шестикласники здійснили цікаву подорож до Країни знань, оглянули, помацали та випробували експонати, що дозволяють пізнати наукові закономірності: мікроскопи, рухому модель сонячної системи, винаходи Тесла та Ньютона, мости Да Вінчі, стілець йога, об’єкти для створення оптичних ілюзій тощо. Все побачене сприяло виникненню позитивних емоцій, зацікавлювало до навчання та переконувало, що наука – це круто!

У ковальській майстерні «Артіні» учні занурилися в світ найдавнішого з ремесел, який оповитий стародавніми таємницями і легендами. Шестикласники оглянули виставкові зали з оригінальними художніми кованими речами та музей старовинної ковальні,не тільки спостерігали, як «звичайна залізяка» в умілих руках майстра перетворюється на витвір мистецтва, а й спробували себе в ролі коваля.
   Неподалік міста діти відвідали ранчо «Софія» з кінно-прогулянковим комплексом та мінізоопарком. Справжнім задоволенням була можливість проїхатися верхи, поспілкуватися зі шляхетними тваринами, пригостити їх… Діти вже мріють знов туди повернутись за враженнями та емоціями!

... Читать дальше »
Просмотров: 60 | Добавил: Yulia | Дата: 11.06.2021