Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.12.2022, 02:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Июнь » 09

30 травня учні 3Б класу з педагогами і батьками відвідали один з найкращих, знаний і в Європі зоопарк – той, що розташований в Миколаєві. Окрім вольєрів з тваринами він має на своїй території акваріум, тераріум та, навіть, сад метеликів. Своєрідним символом зоопарку є скульптура «Мауглі і Багіра» роботи Інни Макушин.

Чудова природа, мальовниче озеро, зустріч із фауною зі всього світу зачарували дітей. Колекція тварин Миколаївського зоопарку численна і різноманітна. Діти побачили представників хижаків, парно- та непарнокопитних, приматів, хоботних… Серед класу птахів, що мешкають в зоопарку, є хижі, водоплавні і інші види: грифи, стерв'ятники, сови, страуси, фламінго, дрохви тощо.

Територія зоопарку є ботанічним садом, в якому висаджені сотні різноманітних видів дерев і чагарників, а також численні квіти. Діти із задоволенням милувалися рослинністю південної України. Парк також прикрашений численними скульптурами, у яких діти захоплено впізнали персонажів улюбленої книжки (а для когось – мультика) про Мауглі.
   Задоволенню та емоціям не було меж, адже спілкування з тваринним світом не лишило байдужим нікого. Це була нетривала, але надзвичайно захоплива подорож!

... Читать дальше »
Просмотров: 89 | Добавил: Yulia | Дата: 09.06.2021