Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 28.03.2023, 10:07

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2021 » Май » 17
  
 
 
   12-15 травня у позашкільному навчальному закладі «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» тривали заходи за програмою Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест 2021» (заочний/онлайн формат – «Європейська інтеграція. Спільне бачення. Спільна дія. Сильніша Україна»).
   Важливою змістовною складовою «Єврофесту» була низка інтелектуальних конкурсів та квестів. 12 травня відбувся відкритий суперфінал чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Ерудит». Команду «Сокіл-Ерудит» у молодшій категорії представляв кадет І взводу Ігор Паскаль, який виборов ІІ місце гри із гаслом «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну!».
   У командному заліку ліцеїсти впевнено виступили під час відкритих суперфіналів Чемпіонату Кіровоградської області з гри «Брейн-ринг» «Вивчай Європу - Змінюй Україну - Країна починається з тебе!», 13.05.2021 – ІІ місце та чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» «Ми для Європи - Європа для нас … Нові горизонти відкрити вже час!», 14.05.2021 – І місце! Вітаємо команду «Сокіл-Ерудит», капітана – кадета ІІІ взводу Романа Харандюка, тренера – педагога-організатора Світлану Миколаївну Іващенко!
 
  
   Окрасою фестивалю став конкурс «Euro Dance community». До нього колективи підготували конкурсні номери за темою фестивалю, презентацію свого колективу і майстер-клас для учасників та гостей фестивалю. Усього 27 колективів з 13 областей України представили 70 найяскравіших номерів зі свого репертуару.
   У сузір’ї дуже потужних колективів, знаних і відомих як в Україні, в Європі, так і у всьому світі, яскраво сяяв ЗХА «Алегро». Зіркове журі з досвідчених, високопрофесійних та визнаних в Українській хореографічній спільноті фахівців на чолі з доцентом кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка кандидатом мистецтвознавства О. А. Плахотнюком відзначило нагородами всі чотири заявлені на конкурс номери алегрівців:
«Попурі танців народів Балкан» - І місце в номінації «Етнічна хореографія», старша вікова категорія;
«Румунський танець» та «Танець угорських ромів» - ІІ місця, «Етнічна хореографія», середня вікова категорія;
«Дубо-танець» - ІІ місце в номінації «Мультикультурна Європа», ІІ вікова категорія.
  
  
... Читать дальше »
Просмотров: 91 | Добавил: Yulia | Дата: 17.05.2021

Пошук

Календар
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz