Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 19:22

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2021 » Лютий » 23

13 лютого на базі СК «Зірочка» пройшла першість КДЮСШ №3 з художньої гімнастики. Срібні медалі змагань «Міс Валентинка» за програмою юніорського розряду здобули учениці ліцею «Сокіл» Кароліна Делюрман, 3Б та Вероніка Кулик, 1В.
   13 лютого у Броварах проходив Зимовий кубок міста з кіокушинкайкан карате. У турнірі брали участь діти віком від 4-х до 13 років, серед них – вихованці тренера Дениса Ігоровича Кондратова. Срібну медаль виборов учень 5Б класу Даніял Магомедов. Також тренер відзначив Дмитра Коваленка, 5Б, Гліба Киянченко, 1В, Івана Ткаченка та Іллю Неспляка, 1Г за відчайдушну боротьбу та виявлений справжній дух кіокушинкай карате.

Із 18 по 20 лютого у спортивній залі «The ring» обласного центру проходив чемпіонат КДЮСШ № 1 із боксу. Грамотой управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації за І місце чемпіонату області з боксу нагороджений ліцеїст V взводу Василій Дарій.
   20 лютого за участю 120 спортсменів з 11 команд було розіграно IV Кубок Федерації дзюдо Кривого Рогу серед юнаків і дівчат 2008-2009 років народження. Почесним гостем турніру був чемпіон світу Георгій Зантарая. У складі команди Кіровоградщини за медалі змагався учень 6В класу Євгеній Рудченко. У командному заліку наші дзюдоїсти здобули перше місце, виборовши головний кубок змагань, а Євгеній став чемпіоном турніру у категорії 55 кг.

P. S. 25 лютого в рамках спортивного фестивалю школярів були проведені міські змагання з настільного тенісу серед учнів освітніх закладів міста. Ліцей «Сокіл» представляла команда у складі Владислава Зоріна, 9Б, Карини Засіменко, 10Б, Юрія Заводного, 11 та Наталії Петрушкіної, 11, запасні гравці Карина Дубова та Олег Заступайло. Команда на чолі з Д. І. Кондратовим вийшла до фінальної частини турніру і у боротьбі за третє місце поступилася Новомиколаївській гімназії. Проте бали, зароблені тенісистами, є вагомим внеском до загального заліку Спартакіади – 2020/2021.