Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 20:08

Головна » 2021 » Лютий » 22

15-19 лютого у закладі відбувся Тиждень математики, фізики та інформатики. Учні 11 класу відзначили його початком роботи за програмою Safer Internet Day Challenge 2021, мета якої протестувати безпечність своєї поведінки в цифровому світі та перевірити знання основних термінів з кібербезпеки. Учні 9-х класів захищали проекти - буклети, виготовлені з навчальних предметів.

П'яти- та шестикласники брали участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі до 20-ї річниці незвичайної акції – «День без мобільного телефона», яка була вперше проведена 6 лютого 2001 року та стала щорічною.

Більшості сучасних школярів складно навіть уявити, як це — відмовитися від користування смартфоном бодай на день. Виконуючи завдання, учні дізналися цікавих подробиць з історії мобільних телефонів, а також фактів про вплив надмірного захоплення ґаджетами на здоров'я, адже запропоновані організаторами цікаві завдання доповнювалися поясненнями щодо того, чому варто обмежити спілкування зі смартфоном до необхідного мінімуму.

Дипломами переможців були відзначені результати п'ятикласників Анастасії Кочкіної, Марії Валайтис, Поліни Чудінович, Гліба Дерикота, Іллі Герца та шестикласників Кирила Буквича, Віталія Ярченка, Максима Крижановского, Анатолія Зінченка, Артема Дриги, Івана Тарасенка, Гліба Ткаченка, Андрія Дубинця, Данила Гончаренка, Софії Аліксійчук, Олександра Аліксійчука, Христини Пазак, Ярослава Кота, Івана Юрченка. Вітаємо!

Також шестикласники долучилися до «Казкового математичного міксу» з розвязування ребусів, загадок та анаграм. Учителем Л. В. Сергеєвою дітям було запропоновано конкурси «Поле удачі», «Квітка розваг», «Найцікавіша задача», «Знайди пару», «Розшифровка», «Прочитай слова», а найбільше всім сподобався конкурс «Художники», під час якого слід було за відповідями до розв’язаних прикладів обрати колыр та розфарбувати малюнок. Діти виявили кмітливість та ерудицію, а найактивнішими були Андрій Рижонок, Максим Косташ, Роман Харандюк, Анатолій Зінченко, Іван Тарасенко, Олександр Бабенко, Олександр Запорожан, Іван Зобенко. Усі отримали заохочувальні призи.

Учні 7-8-х класів стали учасниками VIII Всеукраїнської інтернет-олімпіада «На Урок» (Зима 2021) з інформатики та іншого улюбленого предмету в рамках теми «Компютерні технології на допомогу навчанню». Сто відсотків правильних відповідей з інформатики надав учень 8В класу Микола Іваненко. Також раді привітати учнів, чиї підсумкові бали винагороджуються дипломом І ступеня: Ігоря Паскаля, Владислава Ткаченка, 8Б, Микиту Боржака, 8В; ... Читати далі »
Переглядів: 34 | Додав: Yulia | Дата: 22.02.2021

«  Лютий 2021  »