Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 26.06.2022, 12:50

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Февраль » 19

Впродовж місяця у навчальному закладі тривають заходи, спрямовані на популяризацію української мови та реалізації першого етапу стратегії «Сильна мова – успішна держава». У 5А Н. В. Семенова у незвичній форми провела класну годину як батл між Суржиком та Мовою з учнями класу в головних ролях. До мінімарафону «Мова проти Суржику» п’ятикласники залучили вчителів та адміністрацію закладу, які із задоволенням виступили арбітрами у «битвах». Учні довели, що добре знають мову, і впевнились, що говорити українською – це круто!

Учні 5В класу брали участь у фотоквесті #любіморіднумову. Це творче змагання організувала О. Є. Шапаренко, щоб діти мали змогу проявити себе у фотосправі, а ще довести, що вони креативні та непередбачувані. Школярі отримали завдання з підручних засобів скласти будь-яку літеру алфавіту, зробити світлину з учителем української мови, скласти вірш про мову, компліменти рідній мові, а ще записати відео, у якому продекламувати вислів відомих українців про мову, викласти у соцмережу #любіморіднумову. Найоригінальніші рішення цих завдань намагалися винайти та сфотографувати команди «Сині», «Жовті», «Чорні». Усі роботи були оцінені, команди відзначені дипломами за участь, а головна нагорода заходу – це маса позитиву, корисної інформації та виявлення творчого потенціалу учасників!
   Вихователь зведеної групи І. Г. Романюк провела для вихованців квест-гру «Магія рідної мови», присвячену творчості Лесі Українки.

... Читать дальше »
Просмотров: 61 | Добавил: Yulia | Дата: 19.02.2021