Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понедельник, 27.06.2022, 16:03

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Февраль » 17

15 лютого за планом виховної роботи в кадетському підрозділі відбулося традиційне зібрання, приурочене до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ліцей «Сокіл» прагне зберегти та зміцнити тісну дружбу з воїнами, що виконували військовий обов’язок в Республіці Афганістан,є носіями реального бойового досвіду та справжніми патріотами, які прагнуть передати максимум свого досвіду учнівській молоді.

Під час урочистостей за участю кадетів ІІІ, вихованців IV, ліцеїстів VI взводів директор школи С. Д. Сторчаус та заступник директора з ВПВ В. В. Андрійченко в своїх виступах стверджували тезу неперервності військового подвигу від давніх часів і дотепер. Кадети і ліцеїсти щиро привітали почесних гостей заходу воїнів-афганців Любов Борисівну Дозор і Тадеуша Костянтиновича Шилюка. Водночас керівництво підрозділу «Сокіл» невпинно нагадує учням гасло «Герої серед нас», і одним з них є працівник школи – ветеран Афганістану, колишній прикордонник Олександр Володимирович Яковлєв.

З поетичною композицією перед зібранням виступили Даніїл Беліков, Марк Міщіхін, Євгеній Чернов, Даніял Магомедов, 5Б, Богдан Гель, Іван Тарасенко, Андрій Дубинець, Віталій Ярченко, 6Б; ведучими урочистостей були Всеволод Шулешко, 5Б та Андрій Рижонок, 6Б. Також учні переглянули фрагмент фільму про війну в Афганістані з циклу «Невигадані історії». Проте найсильніший вплив на підлітків справили «живі» виступи-спогади учасників подій Л. Б. Дозор і Т. К. Шилюка. Керівництво та особовий склад кадетського підрозділу «Сокіл» щиро дякують ветеранам за увагу до нашого закладу та висловлюють співчуття з приводу нещодавньої передчасної смерті їх побратима, друга школи Віктора Миколайовича Остащука. Вічна пам’ять…
... Читать дальше »
Просмотров: 82 | Добавил: Yulia | Дата: 17.02.2021