Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 18:30

Головна » 2021 » Лютий » 16

14 лютого – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У переддень свята на душі тепло як ніколи, а відчуття щастя і романтики наче вірує у повітрі. Педагоги ліцею «Сокіл» запропонували учням долучитися до розробки та реалізації цікавої програми свята.

Піднесено відсвяткували Валентинів день учні 5А класу з керівником Наталією Вікторівною Семеновою. У програмі святкування була традиційна велетенська розфарбовка, святковий крафт, Валентинова пошта та солодкий стіл.

Інна Володимирівна Артюхова підготувала нестандартні уроки англійської мови для учнів початкової школи, спонукала їх приділити більше уваги близьким та друзям, потурбуватися про них. Діти переглянули тематичні мультики та власноруч створили «валентинки», які потім дарували мамам, бабусям та своїм друзям.

15 лютого весело і завзято, в нестандартній формі вікторини святкували день Валентина учні 5В класу. Класний керівник Ольга Миколаївна Стрижак спрямувала захід на згуртування колективу, повніше знайомство учнів один з одним та набуття досвіду командної роботи. Вікторина між чотирма командами почалася з розминки, в якій слід було закінчити речення або прислів’я. В наступному конкурсі Н. Бурова, В. Гірівенко, Т. Кущенко, Д. Лєбєдєва, А. Бровко, Д. Роман, М. Мальцева, В. Цехмейструк, Р. Лозовий, К. Хромова, А. Коблик з великим натхненням розповідали про себе та свою сім’ю.

В літературному конкурсі необхідно було скласти віршик з чотирьох рядків, використавши чотири заданих слова. Із захопленням команди спостерігали за перебігом конкурсу «Зізнаюсь в кохані», в якому Р. Лозовий з зав’язаними очима (не очікуючи підміни) наділяв компліментами О. Бровко. Під час конкурсу «На пероні зрозумій без слів» учасники жестами мали пояснити, куди запрошують на побачення дівчину. Завершився цікавий захід колективним фото.
... Читати далі »
Переглядів: 38 | Додав: Yulia | Дата: 16.02.2021