Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 18:09

Головна » 2021 » Лютий » 02

Задля ефективної роботи з реалізації кадетської компоненти та якісної профільної підготовки ліцеїстів керівництво школи та кадетського підрозділу встановлює зв’язки та налагоджує співпрацю з громадськими організаціями та спорідненими структурами. Так, нещодавно за ініціативи вчителя предмету «Захист України» Р. М. Малини здійснено комунікацію з Українською спілкою прикордонників, адже випускники ліцею «Сокіл» регулярно поповнюють лави курсантів-прикордонників, а також несуть службу у ПВУ за контрактом. Керівник регіонального представництва УСП Станіслав Сафронов з метою продуктивної підготовки майбутніх наступників передав школі медичне спорядження: турнікети, тактичні аптечки, джгути тощо. Роман Миколайович Малина, який має не тільки знання, але й практичний досвід з тактичної медицини в «червоній зоні», провів для кадетів заняття з основ надання допомоги пораненим на полі бою. Дякуємо новим друзям!

Наставники кадетів власним прикладом вчать вихованців активній громадянській позиції та участі у суспільному житті. Р. М. Малина долучився до напрацювання обласної програми соціальної підтримки учасників АТО. Також Роман Миколайович підготував пропозиції з військово-патріотичного виховання школярів, які доповів під час зустрічі із головою Кіровоградської обласної ради Сергієм Шульгою.
   Заступник директора з ВПВ В. В. Андрійченко з питань військово-патріотичного виховання співпрацює з громадською радою при Кіровоградській облдержадміністрації.
   Педагоги-наставники О. С. Єременко, Р. М. Малина, В. В. Андрійченко, С. В. Гейко вивчають нові технології виховання громадянина та активно залучаються до очних та онлайнових семінарів, курсів, конференцій, які під головуванням завсектором патріотичної роботи Є. О. Савранського проводить Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Бажаємо подальших успіхів з національно-патріотичного напрямку роботи!
Переглядів: 32 | Додав: Yulia | Дата: 02.02.2021

«  Лютий 2021  »