Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 10:36

Головна » 2021 » Лютий » 01

25-29 січня у закладі проводився тиждень предметів суспільно-естетичного напрямку. На його початку до Дня соборності України відбулася єдина класна година: «День Соборності – символ єдності» (5-7 кл.), «Україна повік нероздільна» (8-9 кл.), «Нехай не розмежованою залишиться навіки» (10-11 кл.), інформаційний журнал для учнів 9-10 кл. «Україна: єдина, цілісна, неподільна».
   Учні школи з великим піднесенням та ентузіазмом брали участь у загальноміських та шкільних заходах. Працював відео лекторій, на інформаційних стендах були представлені творчі роботи з історії та мистецтва. Оргкомітет відзначив проект учня 6В класу Ярослава Кота (вчитель історії О. М. Стрижак) та колективні роботи дев’ятикласників «Збудуй свою державу».(вчитель правознавства Н. В. Мінченко).

26 січня, напередодні Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, ліцеїсти та їх педагоги-наставники брали участь у меморіальних заходах, які відбувалися на кількох локаціях: ліцей «Сокіл» (книжкова виставка в кабінеті історії), СЮТ (підготовка міського заходу), сквер перед Хоральною синагогою та мікрорайон Космонавтів. Саме біля пам’ятного знаку «Евреям — жертвам нацизму», встановленого на місці страти нацистами та радянських євреїв та військовополонених, відбувся мітинг, модераторами та організаторами якого виступили заступник директора з ВПВ В. В. Андрійченко та завідувач відділу військово-патріотичного виховання СЮТ П. Г. Чорний.
   Короткий історичний нарис надали журналіст Р. Р. Любарський та керівник гуртка «Історичне краєзнавство» С. В. Гейко. Своїми поетичними роздумами поділилися П. Г. Чорний та Р. Р. Любарський. Разом з керівником гуртка «Захисник» О. С. Степанчуком у заході брали участь учні НВО № 32. Педагоги висловили громадянське ставлення до трагічної події та закликали здобувачів освіти до толерантності й гуманізму.

27 січня у 9В класі вчитель Н. В. Мінченко провела правову гру «Моя країна – Україна!». Три команди девятикласників змагалися під час вікторини, у географічному, народознавчому, літературному конкурсах та у захисті проектів, де презентували своє бачення уявної держави та її атрибути (назву, герб, прапор, девіз, закони).

29 січня для семикласників Наталія Василівна підготувала урок-гру «Щасливий випадок. Княжа Русь-Україна». Під керівництвом капітанів команди виконували завдання вікторини, конкурсів «Знайди помилку в тексті документу», «Історичні особи», «Робота з термінами».
   У 4А класі був проведений нетрадиційний урок «У світі реального та уявленого». Діти мали змогу послухати живе фортепіанне виконання твору Л. ван Бетховена «До Елізи» у виконанні вчителя музичного мистецтва Т. Г. Пугач, дізналися про цікавинки з життя та творчості відомих композиторів і створили плакат «Реальні факти про композиторів». У 6В класі під керівництвом Тетяни Геннадіївни на високому рівні пройшов виховний захід «Чай/кава, шоколад і мистецтво». Учні побачили, як «неземну» любов до шоколаду можна передати через картини, цитати, кінематограф.

... Читати далі »
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Дата: 01.02.2021