Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 28.07.2021, 11:29

Головна » 2021 » Січень » 29

Здоров'я - багатство на всі часи, що закладається в дитинстві. Саме про здоров'я, шляхи його збереження та зміцнення говорили із вихованцями педагоги ліцею «Сокіл» під час проведення у закладі тижня безпеки життєдіяльності «Здоров'я - дорожче за золото», що відбувся 25-29 січня. Метою було закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширення знання дітей про особисту гігієну та причини виникнення деяких хвороб; формування здоров’язбережувальної компетентності, санітарно-гігієнічні навичок; сприяння зміцненню здоров'я дітей. В класних кімнатах було влаштовано тематичні виставки малюнків, а учні 6Б класу під керівництвом Н. Т. Кобець оформили експозицію на інформаційних стендах.

Вихователь Т. Б. Пономаренко провела для учнів 1А, 2А та 2В класів виховну бесіду «Здоров‘я - найбільший скарб у житті». Діти давали чіткі відповіді на запитання наставниці, були активними учасниками гри «Острів мрій», із цікавістю розгадували кросворд та створювали малюнки.
   Вихователь О. М. Руденко запропонувала учням 2Б та 2В класів дидактичні вправи на тему «Я за здоровий спосіб життя!». Також другокласники оформили тематичну виставку з власних малюнків.

У 3Б класі В. М. Кириченко провела виховну годину «Здоров’я – найдорожчий скарб». Виховну бесіду супроводжували гра «Розсипанка» (зберіть розсипані склади i прочитайте приказку), інсценування «Мікроби», обговорення меню школярика, робота в групах з визначення корисної/шкідливої їжі, оздоблення «дерева здоров’я» листочками з переліком корисних звичок та поховання «у морі» скрині зі шкідливими звичками. Діти підготували повідомлення про лікарські рослини та разом з Валентиною Михайлівною з’ясували шляхи зміцнення імунітету.
   Інтерактивний виховний захід «Твоє здоров'я в твоїх руках» у 4В кл. провела класовод О. В. Артеменко. Діти переглянули мультфільми «Охоронці здоров'я» та «Корисні підказки. Імунітет», розгадували анаграми та загадки, читали вірші та казки, складали прислів'я. Під час гри-кричалки «Корисно - шкідливо» четвертокласники зробили висновки: все в наших руках - і здоров'я, і навчання, і повага друзів, і любов у сім'ї... І майбуття! Хочеш надалі жити добре? Доклади до цього зусилля вже зараз і ти про не пошкодуєш у майбутньому.

В рамках Тижня учні 5А класу під керівництвом Н. В. Семенової створили фотоколаж, який ілюструє різні аспекти повноцінного життя: здоровий відпочинок, заняття спортом, позитивні емоції, що допомагають підтримувати психічне та психологічне здоров’я. За зібраними фотоматеріалами п’ятикласники змонтували відеоролик з порадами щодо здорового способу життя.
   Класна година «Здоров’я – запорука успіху!» відбулася у 6В кл. Керівник Т. Г. Пугач поставила за мету виховати в учнів життєву потребу завжди бути здоровим, прагнення берегти своє здоров’я як найдорожчий скарб. Для цього вона ознайомила шестикласників із визначенням понять «здоров’я», «здоровий спосіб життя»; спільно з учнями визначила фактори, які сприяють та які шкодять здоров’ю людини. Діти актуалізували наявні знання під час розгадування кросворду, працювали із наочністю, переглянули мультфільм «Здоров’я починається вдома» та просвітницькі відеоролики та обговорили їх у товариському колі за чаюванням.
   Цікаві інформаційні матеріали з порадами щодо здорового харчування та активного способу життя переглянули семикласники – вихованці О. Є. Шапаренко.

... Читати далі »
Переглядів: 33 | Додав: Yulia | Дата: 29.01.2021