Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:21

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Декабрь » 25

Попри складні економічні обставини та вируючу пандемію асоціація християнської молоді Ісландії KFUM_KFUK Iceland не відмовилася від своєї багаторічної традиції щодо проведення передноворічної акції «Різдво в коробці» («Jol i skokassa») для дітей України. У переддень свята святого Миколая подарунки від європейських однолітків отримали учні початкових класів ліцею «Сокіл».
   Красно дякуємо за щирість, дружнє ставлення, миттєвості хвилюючого очікування та радісного здивування дітям та підліткам, які з любов’ю вкладали до скриньок не тільки сувеніри та привітання, а й часточку свого доброго серця! Вдячні волонтерській організації YMCA України та її представнику протоієрею Є. Г. Жабковському.

Учні школи також є постійними ініціаторами та учасниками благодійних проектів. Днями на нашу адресу від імені українських бійців висловила подяку за турботу і підтримку громадський активіст Інна Колпак.
   А педагоги та вихованці ЗХА «Алегро» долучилися до Новорічного марафону добра «Діти для дітей», який ініціювала Асоціація «CHILD.UA», аби подарувати справжнє свято вихованцям дитячих будинків, дітлахам з сімей, що опинились в тяжких життєвих обставинах, дітям з інвалідністю. Танцюристи та їх родини придбали шкарпетки та рукавички, солодощі та канцтовари, іграшки тощо для підопічних #childua. Щасливого Різдва!
Просмотров: 68 | Добавил: Yulia | Дата: 25.12.2020

«  Декабрь 2020  »