Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 09:55

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Декабрь » 24

11 грудня на базі СЮТ відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» за напрямом новорічна флористика. На розгляд журі було заявлено 78 робіт учнів шкіл, вихованців ДЮЦів, СЮТ, ЦДЮТ, «Центр-Юність» м. Кропивницького. Відбіркова комісія визначила кращі роботи, що братимуть участь у обласному етапі конкурсу «Новорічна композиція». Серед них – вироби вихованців ЦПВ «Оріон» ліцею «Сокіл», які підготували для виставки роботи:
   – «Ялиночка зірочками сяє…», Руслана Голобородько, 11 кл. – I місце у номінації «Стилізована ялинка»;
   – новорічний сувенір «Казкові ялиноньки», Андрій Храпаченко, 5В;
   – сюжетна композиція «Новорічне чаювання», колективна робота гуртка «Рукоділля», керівник О. Л. Балинська;
   – новорічна картина «Новорічні розваги», Олексій Гергель, 3В, Поліна Буйвол, 2В, гурток «Юний художник», керівник Л. О. Пустільнікова.
   Вітаємо учасників та бажаємо переможцям успіху на наступному етапі!

А днями було оприлюднено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». На ньому команда міста була представлена роботами гуртка «Рукоділля», керівник О. Л. Балинська. Наказом Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді від 10 грудня 2020 року № 54 переможцем у категорії «Предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції» було визнано вихованку гуртка «Рукоділля» Руслану Голобородько – ІІ місце за роботу «Комплект посуду до православних свят». Вітаємо!
Просмотров: 105 | Добавил: Yulia | Дата: 24.12.2020

«  Декабрь 2020  »