Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 09:24

Головна » 2020 » Грудень » 07

02 грудня педагог-наставник ІІ кадетського взводу Н. Т. Кобець провела для вихованців захід «Мій улюблений світ – без насильства», під час якого знайомила учнів з документами, які захищають їх права та протидіють проявам насильства. Для формування в учнів уявлення про сутність явища, причини його поширення та шляхи подолання Ніна Трифонівна запропонувала шестикласникам вправи «Асоціації», «Проаналізуй ситуацію», «Склади вислів», «Склади прислів’я», «Коло ідей», «Коло вибору».
   Педагог пояснила учням, які події стали поштовхом для започаткування акції «16 днів проти насильства», і що символізують сині стрічки, які використовують її учасники.Кадети склали правила роботи в групі та памятку «Як вберегтися від насильства», брали участь у грі «Сніжинка» та обговорили, куди слід звертатися по допомогу, якщо стали жертвою насильства. Діти виявили цікавість до теми, були активними та згуртованими.

Минулого тижня під час позаурочних та гурткових занять кадети продовжили набувати вміння та навички із спеціальних дисциплін. Разом з керівником гуртка «Козацько-лицарський гарт» П. Г. Чорним кадети та ліцеїсти вчили теорію та відпрацьовували на практиці елементи рукопашу. Павло Георгійович зацікавив вихованців своєю поетичною творчістю та надихнув на створення пісні у козацькому стилі. Чекаємо на прем’єру!
   Продовжуються заняття з єдиноборств під керівництвом Д. І. Кондратова. На тренування до Дениса Ігоровича охоче приходять не тільки кадети, а й учні початкових класів та навіть дошкільнята.

Техніці болдерингу кадетів і ліцеїстів навчає методист Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій Данило Назаренко. А практичні заняття з техніки водного туризму під керівництвом завідувача туристсько-спортивного відділу КОЦТКЕУМ Ігоря Сільченка вийшли за межі аудиторних та вперше відбулися на воді!

... Читати далі »
Переглядів: 53 | Додав: Yulia | Дата: 07.12.2020