Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 05:05

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Ноябрь » 04

Під час канікул керівництво кадетського підрозділу прагнуло максимально використати сприятливі погодні умови для виконання плану заходів. Вихованці кадетських взводів та їх батьки були залучені до участі у традиційних осінніх польових зборах, до організації яких були також запрошені представники партнерських структур. Збори відбулися 21-23 листопада під керівництвом В. В. Андрійченка та за сприяння педагогів-наставників кадетських взводів.
   Перший вихід було здійснено кадетами І взводу, які провели розвідку – розробили та апробували маршрути та дистанції. У наступні дні програму зборів пройшли кадети ІІІ та вихованці ІV взводів. Вона включала:

- спортивну підготовку (піший перехід до місця таборування, легкоатлетичний крос), кер. В. В. Андрійченко, Д. І. Кондратов;
   - туристичну підготовку (в’язання вузлів, встановлення і проходження дистанції, «цирк»), кер. В. В. Гелиш, КОЦТКЕУМ;
   - бійцівську підготовку з кіокушинкай карате, кер. Д. І. Кондратов, бойового карате, кер. П. Г. Чорний, СЮТ, кобудо (володіння традиційною холодною зброєю), кер. П. Літвін;
   - історичне краєзнавство (оповідки щодо території проведення заходу), кер. С. В. Гейко;
   - стрілецьку підготовку (стрільби з пневматичних гвинтівок різних типів, симулятора ПМ, револьвера Флобера), кер. В. В. Андрійченко.

Всі дні зборів керівнику табору В. В. Андрійченку в роботі з особовим складом допомагав С. В. Гейко. Разом із вихованцями програму зборів пройшли наставники 6Б класу Л. В. Сергеєва та Н. Т. Кобець. Активно долучилися до заходу батьківські комітети класів. В польових умовах батьки забезпечили учасникам зборів смачний обід, а також поряд з дітьми виконували військово-технічні вправи.
... Читать дальше »
Просмотров: 73 | Добавил: Yulia | Дата: 04.11.2020