Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 11:12

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2020 » Жовтень » 26

24 жовтня, по завершенню останнього в сезоні матчу, відбулось нагородження призерів чемпіонату України з бейсболу. Срібною медаллю відзначено віцечемпіона України у дивізіоні А вищої ліги одинадцятикласника ліцею «Сокіл» Олега Заступайла (команда «BioTexCom-СДЮШОР»). Вітаємо!
   10 жовтня у м. Вугледар проходила першість Донецької області з карате кіокушинкайкан в розділі «куміте». В турнірі «Надія кіокушин» брали участь вихованці тренера Д. І. Кондратова, а сам він був запрошений організаторами до суддівства на майданчику. За підсумками змагань переможцями стали Олександр Шевченко, 7Б – І місце, Антон Дубровін,4В – ІІ місце, Владислав Басараб, 3Б – ІІ місце. Всього Денис Ігорович підготував 12 призерів змагань та володаря приза за кращу техніку. Наші вітання!

24 жовтня в дитячому спортивному клубі «Будокан» міста Бровари відбулися змагання «Осінній Кубок» з кіокушинкайкан карате. Медалі вибороли 7 учнів Д. І. Кондратова, а ми вітаємо срібного призера змагань Андрія Дубинця, 6Б!
   З 16 до 18 жовтня у Національному парку «Межигір'я» (Київська область) проходив І чемпіонат України U 13 з греко-римської боротьби. Для трьохсот юних спортсменів він став найбільш значущим стартом у кар'єрі. У розіграші перших в сучасній історії українського спорту комплектів нагород брав участь наш колишній учень, зараз – семикласник Дніпропетровського фахового коледжу спорту Валерій Джибу. В категорії 73 кг Валерій виборов срібну медаль! Колишні однокласники та педагоги із задоволенням вітають борця!