Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 25.09.2022, 12:55

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Октябрь » 09

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. З нагоди професійного свята Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради презентував виставку художніх творів земляків. Серед інших митців свої роботи на виставці представив випускник школи-інтернату член Національної спілки художників України Василь Коваль. Василь Богданович – учасник багатьох всеукраїнських виставок та міжнародних пленерів, працює в техніці олійного, а також акрилового живопису, любить експеримент. Роботи, з якими пропонуємо ознайомитися відвідувачам сайту, були представлені на ІІІ міжнародному мистецькому пленері «Кращий художник/The best artist 2019».
   Фахову освіту отримав також інший учень школи - випускник кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв Вадим Канащук. На фото – його роботи останнього року.

Ще один наш випускник Вадим Корнійчук після навчання на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка продовжив освіту на факультеті живопису Санкт-Петербурзького державного академічного інституту живопису, скульптури та архітектури імені І. Ю. Рєпіна. Влітку його професійні досягнення були відзначені медаллю та І премією СПбДАІЖСА за перемогу у виставці-конкурсі «Академічна штудія і швидкий малюнок».
   Окрім графічних робіт з цього конкурсу на сайті представлено репродукцію картини «Тиха тераса», яка експонувалася на виставці «Перше враження» у Державному музеї-заповіднику О. С. Пушкіна «Михайлівське», та кілька студентських етюдів Вадима (автопортрет, натюрморт, пейзажі). Також пропонуємо переглянути відеосюжет ДТРК «Воронеж» про VI студентський пленер «На батьківщині Крамського» (м. Острогожськ), учасником якого був студент «рєпінки» Вадим Корнійчук.
... Читать дальше »
Просмотров: 99 | Добавил: Yulia | Дата: 09.10.2020