Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 09:39

Головна » 2020 » Вересень » 25

«Переможці по життю» – такою, вважає заступник директора школи з військово-патріотичного виховання та координатор кадетської освіти В. В. Андрійченко, є найзмістовніша характеристика випускників закладу – вихованців кадетського підрозділу «Сокіл». Кадетська спільнота та колектив школи з гордістю слідкують за їх досягненнями та радіють новим позитивним звісткам.
   Щороку у місті Одеса проходить яскрава подія: Вишиванковий фестиваль, присвячений Дню незалежності України. Дуже популярним заходом в рамках фестивалю є традиційний масовий диктант з української мови біля пам’ятника Дюку. Цьогорічною учасницею, що представляла Одеський державний університет внутрішніх справ, була другокурсниця факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Анна Леонова. Диктант був присвячений літнім світанкам, а читав його поет Андрій Хаєцький. Ми раді такій нагоді продемонструвати міцні знання з рідної мови, набуті Анною у стінах ліцею «Сокіл».
   Свої перші кроки до професії правоохоронця роблять першокурсники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, чия комплексна підготовка поєднує в собі не лише заняття, стройову та фізичну підготовку чи тактику, а й знайомство із суміжними професіями, що мають справу з щоденним ризиком. Одним з тих, хто проходить зараз табірний збір-2020, є випускник ліцею «Сокіл» Станіслав Левченко. Із задоволенням констатуємо, що багаторічний лідер кадетського підрозділу «Сокіл» вже проявив себе і в новому колективі та гідно представляв свій факультет під час естафети «на виживання» на полігоні для підготовки працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Героїнею проєкту «Переможці по життю» Національної академії Національної гвардії України стала першокурсниця гуманітарного факультету Альона Гаріпова. Із сотень інших гвардійців, які сьогодні проходять курс первинної військової підготовки в навчальному центрі академії, учасників проєкту виділяє вольовий характер та віра в себе, які сприяють перемогам у житті. У інтерв’ю вузівським ЗМІ Альона зазначила, що бажання стати курсанткою академії у неї виникло під час навчання у ліцеї «Сокіл», а заняття футболом сприяли розвитку таких якостей як мужність, сила, злагодженість, прагнення до перемоги.
... Читати далі »
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Дата: 25.09.2020