Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 26.09.2021, 02:41

Головна » 2020 » Серпень » 05

25 липня Центр оперативної тактичної підготовки «Цитадель», що є відокремленим підрозділом Федерації військово-спортивного хортингу України, провів таборівку за програмою всеукраїнського національно-патріотичного та військово-спортивного заходу «Рейд – захист рідної землі». Через карантин кількість учасників заходу була обмежена, тому вишкіл проходили 60 членів юнацьких патріотичних клубів з Кіровоградської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Групу кадетів ліцею «Сокіл» очолив заступник директора закладу з ВПВ В. В. Андрійченко.

Учасники заходу напрацьовували навички рукопашного бою та перебування у кризових ситуаціях. Під керівництвом професійних інструкторів провели марш-кидок на 3 км з піротехнікою та імітацією пострілів. Під час заходу були проведені тренінги з парашутної, стрілецької, альпінштурмової підготовки, професійні інструктажі з першої долікарської допомоги та тактичної медицини. Одним з інструкторів з альпінізму був учасник АТО, колишній працівник ЦПВ «Оріон», а тепер керівник маловисківської команди «Чорний ворон» М. П. Бердник.

Гості заходу оглянули виставки старовинної зброї, новітнього військового обладнання та зброї бійців 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго, засобів індивідуального захисту. На локації Кіровоградського НДЕКЦ МВС була представлена колекція вихолощених вибухових пристроїв та боєприпасів різних часів – від гранат першої світової війни до сучасних боєприпасів, захисне обладнання працівника вибухотехнічної служби тощо.

Для участі в показових виступах була запрошена команда МСК ТСО України зі службового собаківництва. Кінологи показали захоплюючу програму: затримання озброєного зловмисника, пуск з автомобіля на ходу собаки за озброєним зловмисником, затримання «терориста» в автомобілі. За активної підтримки обласної організації ТСО України для всіх учасників вишколу було приготовано смачну козацьку кашу.

Дякуємо голові Всеукраїнської громадської організації «Федерація військово-спортивного хортингу України» О. В. Ковальчуку за запрошення, сприяння громадянському та патріотичному вихованню учнів, формування в них засад гідності та високої самосвідомості.
... Читати далі »
Переглядів: 48 | Додав: Yulia | Дата: 05.08.2020