Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:29

Головна » 2020 » Лютий » 13

13 лютого педагог-культорганізатор К. І. Томко та лідер учнівського самоврядування Андрій Осипенко запросили учнів 8-11 класів на пародійну розважальну програму «Шоу-бізнес навиворіт». Представники класних колективів спробували себе у ролі естрадних виконавців з запропонованого організаторами списку, тож глядачі побачили концертну програму за участю Дмитра Монатіка (Денис Козачков, 7Б), Катерини Кухар (Аліна Кондратенко, 8В), Павла Зіброва (Олександр Куцин, 8Б), Тіни Кароль (Олена Гузенко, 9В), Потапа (Дмитро Бугера, 9Б) та Насті Каменських (Жасмін Якубовська, 10Б), Дзідзьо (Дмитро Пивоварчук, 10Б), Каті Осадчої (Ірина Гавриленко, 11 кл.). Дуже природно увійшов в образ Олега Вінника Дмитро Ланецький, 9В, який екстрено замінив вибулого однокласника.
   Першим конкурсом програми була хореографічна замальовка-пародія. П’ятірки від усіх членів журі у складі С. Д. Сторчауса, В. В. Бреус та В. Л. Ткаченка отримали виконавці ролей К. Кухар, Д. Монатіка, Н. Каменських та Дзідзьо.

Для наступних парних конкурсів з залу була запрошена Анжеліка Кутузова, 9В; їй дісталася роль Олі Полякової. В парі з Дмитром Бугерою Анжеліка стала переможницею конкурсу компліментів, так само як і пара Жасмін Якубовська та Дмитро Пивоварчук – в них виявився найбільший запас приємних для партнера слів.
   У інтелектуальному конкурсі юнаки відповідали на «жіночі» питання, а дівчата на «чоловічі». Перемогла гендерна дружба. У жартівливому конкурсі «Почастувала…» найбільшу кількість бубликів не з’їсти, так понадкушувати вдалося Денису Козачкову за частування Аліни Кондратенко.
   За виконання романтичного танцю найбільшу суму балів члени журі виставили Жасмін Якубовській з Дмитром Пивоварчуком та Ірині Гавриленко з Дмитром Ланецьким.

За відгуками глядачів програма виявилася яскравою, блискавичною, дуже святковою. Усі повеселилися досхочу, спостерігаючи кумедних персонажів Дмитра Пивоварчука та Олександра Куцина, прониклися ніжністю, спостерігаючі чудовий танець Аліни Кондратенко, захопилися експресією та акторською майстерністю Олени Гузенко, аплодували Ірині Гавриленко, яка в образі свого персонажа органічно проінтерв'ювала членів журі.
... Читати далі »
Переглядів: 32 | Додав: Yulia | Дата: 13.02.2020