Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 20:38

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2020 » Січень » 24

20 грудня в Черкасах відбувся відкритий чемпіонат з дзюдо, присвячений річниці визволення міста від нацистських окупантів. У турнірі змагалися близько 600 учасників з усіх областей України, і призерами змагань стали брати Рудченки – п’ятикласник Євгеній, І місце в категорії 46 кг та шестикласник Володимир, ІІІ місце в категорії 52 кг. Обидва дзюдоїсти були відзначені обласною федерацією серед кращих спортсменів за підсумками 2019 р.
   Переможно розпочався і новий 2020 рік: Євгеній Рудченко став бронзовим призером VII Всеукраїнського турніру з дзюдо пам'яті ЗТУ М. Данилова, що відбувся 24 січня у Запоріжжі. За звання кращого дзюдоїста боролися близько 300 спортсменів шістьох областей. Вітаємо!

На зимових канікулах юні футболісти міста змагалися з футболу під час всеукраїнського турніру «Ярмарок футзалу в Кропивницькому». Змагання в різних вікових групах близько однієї тисячі учасників із восьми областей. Із задоволенням вітаємо призерів змагань Дмитра Букатіна, 8Б – ІІ місце у складі команди КДЮСШ-2 та Артема Дригу, 5Б – ІІІ місце у складі команди «Альянс». З цю команду також виступала дев’ятикласниця Лала Мельниченко.
   14-15 січня на базі КДЮСШ № 2 тривав міський турнір з футболу серед юнаків, присвячений пам’яті кавалера орденів «Червона зірка» та Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Юрія Олефіренка. У змаганнях брали участь шість команд, три кращі з яких і розіграли між собою нагороди. За підсумками футбольних баталій перемогу у турнірі виборола команда КДЮСШ № 2 з Ярославом Буйом, 8Б у складі. Наші вітання! Під час урочистого нагородження дружина Юрія Олефіренка Олена та доньки Ольга й Олеся вітали юних спортсменів та вручили їм солодкі призи.

Наприкінці 2019 року міським осередком Української Асоціації карате кіокушинкайкан було проведено марафону «1000 відтискань» за програмою підготовки до відкритої першості Кіровоградської області. Серед «соколят», що успішно пройшли виснажливе випробування, були Андрій Дубинець, 5Б та учні 2Б класу Владислав Басараб, Захар Жабковський. ... Читати далі »
Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Дата: 24.01.2020