Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 02:46

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Январь » 23

У ліцеї «Сокіл» тривають заходи за планом Тижня знань безпеки життєдіяльності «Здоров'я дітей – здоров'я нації». У класних колективах відбулися виховні години та години спілкування «Настрій та здоров'я» (1Б), «У здоровому тілі - здоровий дух» (2В), «Хочу і можу бути здоровим» (3А), «Як у моїй родині дбають про здоров'я», гра-подорож до лісової аптеки «Збережи здоров'я» (2А) тощо. Учні початкових класів створювали та коментували малюнки на тему Тижня.
   Медичні сестри О. В. Бондарева та М. О. Константинова провели для кадетів І взводу практичне заняття з надання першої долікарської само- та взаємодопомоги.

У вступній бесіді Ольга Володимирівна обговорила з семикласниками, яких небезпек слід уникати під час різноманітних кадетських справ, зокрема, як під час походів убезпечити себе від подряпин, саден, порізів, укусів комах тощо. Учні дізналися про види та правила накладання асептичної пов'язки, вчилися обробляти умовну рану перекисом водню і хлоргексидином та накладати асептичну пов'язку на передпліччя та кисть.

У 5Б класі Н. Т. Кобець провела виховну годину «Здоровими будемо – все здобудемо». На початку заняття притчею про метелика Ніна Трифонівна підвела учнів до думки, що все в наших руках: і здоров'я, і результативність у навчанні, і повага оточуючих, і реалізація планів на майбутнє. Вихованцям передкадетського класу були запропоновані ігрові вправи «Дружні пари», «Збери прислів'я», гра-кричалка «Корисно-шкідливо». Учні були уважні, жваво реагували, відповідали на питання педагога.

Відбулося обговорення цитат великих людей про цінність здоров'я; життєвих ситуацій, які можуть йому загрожувати; шкідливих для фізичного та психологічного здоров'я звичок: куріння, вживання алкоголю та наркотиків. Вихователь дала дітям корисні поради щодо збереження та зміцнення здоров'я, намагалася виховати в них неприйняття шкідливих звичок та прихильність до здорового способу життя. Активну участь у обговоренні брали Артем Дрига, Олександр Галушка, Олександр Бабенко, Костянтин Гаврилюк, Ілля Лементарьов. Михайло Коцюбан підготував плакат-колаж «Я обираю здоров’я». Кожному з п’ятикласників вдалося висловити власні аргументи на користь здоров’я, яке є найбільшим скарбом; воно закладається в дитинстві, і потрібно докласти великих зусиль, щоб його зберегти та зміцнити.

До програми Тижня знань безпеки життєдіяльності долучилися правоохоронці. Учнів 7В та 9Б класів старший інспектор партульної поліції старший лейтенант В. В. Грінченко, інспектор ПП старший лейтенанту А. Є. Левандовський, старший інспектор ювенальної превенції старший лейтенант М. І. Миго застерігли від вживання наркотичних засобів, алкоголю та тютюну, нагадали про негативний вплив таких речовин на організм людини та про правові ситуації, пов'язані з їх вживанням, розповсюдженням тощо.

... Читать дальше »
Просмотров: 152 | Добавил: Yulia | Дата: 23.01.2020