Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 02:25

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Январь » 21

20 січня вихованці ІІ передкадетського взводу з педагогом-наставником Н. Т. Кобець долучилися до заходу, проведеного працівниками Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка до Дня Соборності України. Спеціалісти відділу сприяння технічній творчості молоді завідувач Ю. С. Абрамова та бібліотекар О. Б. Завірюха запросили п’ятикласників на історичний екскурс «Одна-єдина соборна Україна», під час якого обговорили доленосні події, які розгорталися на теренах нашої батьківщини.
   Запропонований матеріал докладно описував основні етапи становлення соборної України. Учні уважно сприймали цікаву для них інформацію, яка зробила більш зрозумілими мотиви та почуття борців за незалежність держави та єдність її земель. В якості ілюстрації було використано мультимедійну презентацію та анімаційний відеофільм.

П'ятикласники відповіли на питання вікторини за темою «Державні та національні символи України» та брали участь в організованому співробітниками бібліотеки міні-флешмобі «Любіть Україну» з декламування строф віршу Володимира Сосюри. Учні усвідомили важливий постулат, що лише в єдності дій і соборності душ можна досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться нащадки.
   Дякуємо партнерам за сприяння патріотичному вихованню підлітків.
... Читать дальше »
Просмотров: 171 | Добавил: Yulia | Дата: 21.01.2020