Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 02:52

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Январь » 16

16 січня виповнилося п’ять років від дня загибелі під час бойових дій на Сході України випускника Кіровоградської школи-інтернату Володимира Тигняна. У класних колективах та кадетському підрозділі «Сокіл» відбулися заходи із вшанування пам’яті кавалера ордену «За мужність» ІІІ ступеня Володимира Олександровича Тигняна. Вчителі знайомили вихованців з біографією героя, ділилися власними спогадами про його шкільні роки. Перед хвилиною мовчання у 2В класі лунали вірші Тетяни Мереги:
Ти не помер: тебе не стало – та в серці житимеш завжди.
У цьому світі був так мало – та залишив навік сліди.
   Із допомогою класного керівника В. Ю. Шаповал діти сформулювали висновок: «Герої не вмирають!».
   Вихователь ІІ передкадетського взводу Н. Т. Кобець розповіла учням про дитинство, родини, обставини загибелі й інших випускників, що віддали життя за державу, Олексія Погорілого та Ігоря Правосудька. Учні схилили голови перед світлою пам’яттю всіх полеглих воїнів.

Уроки Пам’яті для ліцеїстів ІV та V взводів відбулися у приміщенні музейної кімнати Бойової слави. Залучитися до їх проведення учитель історії В. В. Андрійченко запросив керівника гуртка «Історичне краєзнавство» СЮТ С. В. Гейка. Старшокласники, їх наставники та військові керівники вшанували військовий подвиг та героїзм бійців, загиблих під час виконання конституційного та громадянського обов'зку із захисту незалежності України, та поклали квіти до меморіальних дощок на їх честь.

Цього дня Міністерстві оборони України був проведений щоденний ранковий церемоніал вшанування загиблих. На честь старшого солдата Володимира Олександровича Тигняна пролунав Дзвін Пам’яті та залп зі стрілецької зброї. ... Читать дальше »
Просмотров: 151 | Добавил: Yulia | Дата: 16.01.2020

«  Январь 2020  »