Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 14.08.2022, 01:50

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2020 » Январь » 08

Упродовж кількох передноворічних днів в Кіровоградській обласній філармонії проходили святкові ранки, які відвідало багато учнів ліцею «Сокіл», зокрема, діти з родин пільгових категорій та тимчасово зараховані до нашого закладу вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей. У фойє філармонії для дітлахів відбулась ігрова програма «Комп’ютерна мандрівка. Переміщення у часі», під час якої маленькі відвідувачі розважалися новорічними конкурсами, вікторинами, іграми із казковими героями, Снігуронькою та Дідом Морозом, якому можна було розповісти віршик та отримати солодкий презент.

Головним пунктом святкової програми був мюзикл «Таємниця Четвертого королівства», створений за ідеєю відомого фільму, проте наповнений іншим змістом. Перше Королівство – країна дзвоників, друге – Країна тролів, третє – Країна скарбів, у якій живуть традиції всіх народів світу. Таємницю Четвертого королівства розкривали казкові герої Анна, Ельза, Троль, Роза, Капелюшник, Миша та Снігова Королева з екрану. Діти в залі активно залучалися до інтерактивних флешмобів та ігор.
    Акторами мюзиклу стали 600 вихованців обласного ДЮЦу з хореографічного колективу «Час пік», молодіжного клубу «Імідж» та студії художнього слова «Юність», аpтисти філармонії, відомий ілюзіоніст з Київського цирку. Як зазначив голова КОДА Андрій Балонь, святкова вистава підтвердила, що діти Кіровоградщини є талановитими. Вони – найбільший скарб!
Просмотров: 144 | Добавил: Yulia | Дата: 08.01.2020

«  Январь 2020  »