Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 03.03.2021, 21:05

Головна » 2019 » Грудень » 09

06 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України відбулося урочисте зібрання особового складу кадетського підрозділу «Сокіл». Ведучі заходу ліцеїстка V взводу Софія Морозова та старший ліцеїст Євгеній Тулянцев від імені вихованців військово-спортивного напрямку привітали зі святом військових керівників кадетів учасників бойових дій підполковника запасу Василя Леонідовича Ткаченка і сержанта Олександра Сергійовича Єременка, шефів – військовослужбовців Національної гвардії (в/ч 3011) капітана Валерія Олександровича Кущова та старшого сержанта Андрія Анатолійовича Ткаченка.
   Кадетський підрозділ хвилиною мовчання вшанував подвиг загиблих воїнів. Ліцеїстці Альоні Гаріповій та старшому ліцеїсту Станіславу Половенку було надано право покласти квіти до меморіалу на честь випускників школи Володимира Олександровича Тигняна, Ігоря Миколайовича Правосудька, Олексія Валерійовича Погорілого.

Почесними гостями урочистостей були учасники бойових дій, орденоносці засновник та член правління Кіровоградської обласної асоціації ветеранів Афганістану Тадеуш Костянтинович Шилюк, голова Кіровоградської обласної федерації ветеранів Збройних Сил та силових структур України Ігор Олексійович Андрєєв, заслужений журналіст України Анатолій Петрович Безтака; колишній голова Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов Борисівна Дозор; член Кіровоградської об'єднаної організації інвалідів, інвалідів війни і учасників АТО, мичман ВМФ Володимир Олександрович Поляков; ветерани Збройних Сил та учасники бойових дій в Афганістані Олексій Олексійович Олійник та Микола Иванович Лотицький.
   Шановні ветерани та військовослужбовці! Ваші мужність, професіоналізм, вірність присязі та офіцерському обов’язку є зразком для прийдешніх поколінь захисників Вітчизни. Нехай Вас завжди підтримують любов рідних та повага оточуючих.

Директор ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус та заступник директора з військово-патріотичної роботи В. В. Андрійченко від імені адміністрації та кадетського підрозділу висловили подяку педагогам-наставникам та викладачам додаткових кадетських дисциплін, а також вручили відзнаку партнерській установі станції юних техніків. Її прийняли голова міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей та молоді Павло Георгійович Чорний та керівник гуртка «Історичне краєзнавство» Сергій Володимирович Гейко.
   Відповідно до оголошеного наказу директора «Про присвоєння чергових навчальних кадетських, ліцейських звань» наставники кадетського підрозділу В. В. Андрійченко та В. Л. Ткаченко вручили знаки розрізнення згідно з присвоєними навчальними званнями старшим сержантам Андрію Чхеїдзе та Андрію Осипенку, сержанту Данилу Чумаченку, молодшим сержантам Станіславу Половенку та Нікіті Мохуру, старшим ліцеїстам Альоні Гаріповій, Вадиму Бучнєву, Ірині Гавриленко, Олександру Кривошеї, Анастасії Шевченко, Андрію Луньову, Владиславу Воропаю. Заохоченням відзначені ліцеїсти Валерія Бровко, Олег Заступайло, старший ліцеїст Олександра Пилипенко.
   Вітаємо! Хай буде мир в Україні!

... Читати далі »
Переглядів: 115 | Додав: Yulia | Дата: 09.12.2019