Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.01.2020, 13:54

Головна » 2019 » Листопад » 18

15 листопада у навчальному закладі відбулася батьківська конференція з порядком денним:
   1. Бесіда з батьками щодо захисту життя і здоров'я дітей під час подорожування автомобільним та залізничним транспортом. Шкільний офіцер поліції А. Є. Левандовський.
   2. Відповідальність батьків за невиконання батьківських обов'язків. Спеціаліст головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області Н. М. Кобилат.
   3. Поради батькам підлітків: ознаки залежностей. Лікар-нарколог І. М. Шкода.
   4. Організація навчально-виховного процесу в 2019-2020 н. р. Директор С. Д. Сторчаус.
   5. Результати навчальної діяльності та виховної роботи. Заступники директора школи Т. М. Біденко, Н. В. Мілентій, завідувач ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинська.
   6. Організація харчування. Інформація щодо попередження інфекційних захворювань. Заступник директора О. А. Чорна.
   На конференцію було запрошено делегатів від усіх класів та всіх зацікавлених. Захід відбувся організовано та плідно.

Інспектор відділу по зв'язках з громадськістю Патрульної поліції Кіровоградської області старший лейтенант А. Є. Левандовський у чіткому виступі повідомив батьків, що 20 листопада набирає чинності закон, який встановлює відповідальність (у вигляді накладання штрафу на водія) за порушення правил перевезення дітей. Автокрісло зменшує імовірність загибелі дитини під час ДТП, тому єдина причина його використання – не штрафи, а пасивна безпека дитини, її життя та здоров'я.
   Нарколог Кіровоградського обласного центру здоров’я Ірина Михайлівна Шкода як практикуючий лікар навела місцеву статистику захворюваності, ознаки, за якими батьки можуть запідозрити наявність в дітей відповідних проблем. Було обговорено наслідки безконтрольного вживання енергетиків та різних препаратів. Батьки жваво сприйняли почуту інформацію та надані рекомендації.
   Працівник юстиції Наталія Миколаївна Кобилат на конкретних життєвих прикладах описала ситуації, коли підлітки вступають у конфлікт із законом, та порадила батькам певні запобіжні міри.
   Про підсумки минулого навчального року та завдання на поточний батьківській громаді доповіли директор ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус та його заступники.
   Дякуємо за участь у роботі конференції партнерам навчального закладу та небайдужим батькам, які переймаються проблемами освіти і виховання дітей.
... Читати далі »
Переглядів: 25 | Додав: Yulia | Дата: 18.11.2019