Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.01.2020, 15:51

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » 2019 » Листопад » 11

Традиційно в числі найбільш продуктивних для учнів школи видів спорту провідне місце займають різні види єдиноборств.
   13 жовтня у Новоукраїнці завершився чемпіонат Кіровоградської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2009 років народження. У турнірі брали участь 68 атлетів із трьох центрів розвитку такого виду боротьби в області, бронза – в активі Валерія Джибу, 6А.
   19 жовтня провела свій чемпіонат Кіровоградська обласна асоціація кіокушинкай карате. Призерами змагань стали кадет І взводу Олексій Перекопський – ІІ місце та учениця 5В класу Євгенія Криворучко.
   25-26 жовтня у спортивному комплексі Міжнародного гуманітарного університету в Одесі пройшов відкритий міжнародний турнір серед спортивних клубів з тхеквондо GTF. У змаганнях брали участь 330 спортсменів з 26 клубів України та борці з Молдови. Одним з сильніших клубів України є клуб «Спарта», за який змагається Максим Кулик, 3В. Він став чемпіоном турніру та посів ІІ місце разом із своєю командою.

26-27 жовтня у Львові проходив традиційний міжнародний турнір із дзюдо «LVIV OPEN CUP JUDO», який цього року зібрав близько 800 учасників з України, Білорусії, Румунії, Польщі, Литви. Вдало виступив вихованець ІІІ передкадетського взводу Євгеній Рудченко, який представляв ОК ДЮСШ «Ніка» – ІІІ місце.
   27-29 жовтня в Черкасах тривав Х відкритий обласний турнір із греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Дмитра Лисуна. Звання найсильнішого на килимі виборювали майже 400 учасників 2005–2008 р. н. з 12 областей України та Республіки Молдова, а чемпіоном став Валерій Джибу, 6А.

2-3 листопада відбувся відкритий кубок Кіровоградської області з кікбоксингу WAKO пам'яті Сергія Хрипунова. Чемпіоном змагань у розділі лоу-кік, 57 кг, U15 став кадет VI взводу Нікіта Шишков. Одним з провідних бійців області, який має вагомі досягнення на Всеукраїнському рівні, є випускник школи КМС Іван Буряченко.
   9-10 листопада переможцем Міжнародного турниру «VI Turniej judo o Puchar Burmistrza Białołęki im. Sławomira Pacholaka» з дзюдо у Варшаві став Євгеній Рудченко, 5Б. Почесні нагороди турніру виборювали понад 1000 учасників з 9 країн. Щирі вітання!

20 жовтня завершили сезон українські бейсболісти. Бронзовим призером дивізіону «А» чемпіонату України та фіналістом розіграшу Кубку України у складі команди «BioTexCom-СДЮШОР» став ліцеїст V взводу Олег Заступайло. Вітаємо з титулом, здобутим у дорослій команді!