Четвер, 12.12.2019, 09:12

Головна » 2019 » Листопад » 05

За ініціативи координатора кадетської освіти і виховання В. В. Андрійченка та за підтримки заступника командира стрілецького батальйону по роботі з особовим складом військової частини 3011 Національної гвардії України Ю. А. Ізрайлова між ліцеєм «Сокіл», директор С. Д. Сторчаус та військовою частиною, командир В. М. Мельник було укладено договір про співпрацю. Його метою є організація передбаченого програмою предмету «Захист Вітчизни» практичного закріплення знань, умінь та навичок учнів в формі військово-польових зборів на базі військової частини.
   Паралельно задля задоволення потреб військово-спортивного напрямку освіти військовослужбовці щотижня долучаються до проведення занять гуртків «Джура» та «Захист Вітчизни» з неліцейськими взводами кадетів.

Спілкування з нацгвардійцями позитивно впливає на юнаків та дівчат щодо формування мотивації до захисту суверенітету держави, виховання патріотизму, національної свідомості, громадянської позиції.
   Дуже кваліфіковано, з урахуванням вікових особливостей підлітків, акцентуючи увагу на привабливості військової справи, проводить свої лекції та тренінги старшина Дмитро Кухар. Під час взаємодії із кадетами та ліцеїстами інструктор застосовує прийоми навчання непідготовлених новобранців. Один з таких майстер-класів із тактичної підготовки відбувся 4 листопада.

Також нацгвардійці проводять профорієнтаційні зустрічі з роз’яснення умов вступу до ВНЗ системи НГУ. Під час однієї з них старший сержант А. А. Ткаченко та головний сержант С.М. Чемойдан відповіли на питання старшокласників щодо служби за контрактом та вступу до Національної академії Національної гвардії України. Дякуємо бійцям НГУ за співпрацю.
... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Дата: 05.11.2019