Четвер, 12.12.2019, 10:15

Головна » 2019 » Листопад » 04

01 по 31 жовтня у ліцеї «Сокіл» під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня» проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Головною метою організованих заходів було сприяння задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширення кола їх пізнавальних інтересів, забезпечення дозвілля читачів, рекламування бібліотеки, створення її іміджу, залучення нових користувачів.
   На початку місячника бібліотекарі Т. О. Куженко та Н. П. Красножон оголосили акцію «Подаруй бібліотеці книгу», підготували книжкові виставки «Ювілейне намисто» цьогорічних творів-ювілярів, «Де козак, там і слава» до Дня українського козацтва.

Першокласників було запрошено на екскурсію-подорож «Перетворімо весь світ у бібліотеку». Учні ознайомилися із правилами поводження з книжками та поведінки у бібліотеці, дізналися про важливу роль книги у нашому житті, адже вона допомагає у навчанні та самовихованні, пробуджує мрії та фантазію.
   До Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважалася покровителькою запорізького козацтва, для учнів 4А класу був проведений бібліотечний урок «Козацькому роду нема переводу». Діти дізналися про козацьку епоху в історії України, насичену подіями і героями.

Впродовж місячника в шкільній бібліотеці діяв читацький паркан «Для чого нам потрібна книга», і кожен охочий мав змогу в письмовій формі висловити свої думки та побажання. Учні 7-8-х класів брали участь в анкетуванні, під час якого з'ясовувалося, як діти ставляться до читання, яку літературу люблять тощо. Для батьків учнів ліцею було підготовлено рекомендації «Допоможіть дитині стати читачем».
... Читати далі »
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 04.11.2019