Субота, 21.09.2019, 05:36

Головна » 2019 » Вересень » 03

Кадетський підрозділ «Сокіл» вітає з початком навчання у «профільних» вишах випускників військово-спортивного напрямку:
- Іллю Олєйнікова, Одеська військова академія;
- Анну Леонову та Марину Михайловіну, Одеський державний університет внутрішніх справ;
- Миколу Левченка, Харківський національний університет внутрішніх справ;
- Андрія Шумигая, Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба;
- Вероніку Гебескул та Володимира Грицієнка, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
- Ярослава Грицачука, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Одеську військову академію для подальшого навчання обрали наші колишні кадети – випускники військових ліцеїв Роман Юрченко (Одеський військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного) та Олег Притиковський (Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут). Наслідує Роману цьогорічний випускник Олександр Плинін – ліцеїст ОВМЛ.
   Бажаємо курсантам успішного подолання сходинок до офіцерських зірок, витримки та впевненості на обраному шляху!
   Надали переваги спортивній складовій своєї подальшої підготовки Олександр Беринський, Денис Гончаров, Єлизавета Соловйова (Центральноукраїнський педагогічний університет ім. В. Винниченка) та Володимир Ульянкін (Криворізький педагогічний університет), які вступили на факультети фізичного виховання. Бажаємо вдосконалення з обраної спеціальності та високих спортивних результатів!
   Успішного навчання бажаємо вихованцям, які вирішили отримати вищу освіту з цивільних спеціальностей: ... Читати далі »
Переглядів: 9 | Додав: Yulia | Дата: 03.09.2019

«  Вересень 2019  »