Субота, 21.09.2019, 05:45

Головна » 2019 » Вересень » 02

02 вересня для учнів початкових класів ліцею «Сокіл» відбувся святковий родинний захід «Це моя земля, це моя країна - Україна!». «Без сім’ї немає щастя на землі», – твердить народна мудрість. А найбільшою цінністю кожної української сім’ї завжди є діти. «Соколята» прийняли у шкільну родину першачків та привітали їх з початком шкільного життя під опікою перших вчительок Людмили Вільгельмівни Гаврилюк, Людмили Миколаївни Бесараб та Ольги Миколаївни Остапенко.

Привітати першокласників зі святом завітала Берегиня-Україна, яка відрекомендувалася так: «Я – Берегиня роду українського. Я в усьому, що вас оточує: в стежці, якою ви йдете до школи, і червоній калині, що росте на подвір'ї біля оселі, і у рушничкові, вишитому старенькими бабусиними руками…». Разом з помічниками-козачатами та ведучими – солістками ЗХА «Алегро» вона залучила малюкив до спільних танців та ігор, а потім під звуки Першого шкільного дзвоника батьки благословенно провели своїх дітей до затишних класних кімнат.
Привітний і світлий наш сонячний дім, як радісно й весело жити у нім!
Тут мамина пісня і усмішка тата, в любові й добрі тут зростають малята.
Дзвінка наша пісня до сонечка лине. Наш сонячний дім – це Україна!

Цього ж дня відбувся перший у новому навчальному році урочистий збір кадетського підрозділу «Сокіл». До лав вихованців військово-спортивного напрямку освіти були прийняті учні передкадетського класу, ліцеїсти-десятикласники та новобранці інших взводів.
   Учні некадетських класів розпочали навчальний рік святковою лінійкою, після якої фотографуванням у «брендовій» фотозоні закарбували свою радість від зустрічі з однокласниками та педагогами. Потім в усіх класах відбувся перший урок «З Україною в серці». Плідного року усім учасникам освітнього процесу!

... Читати далі »
Переглядів: 17 | Додав: Yulia | Дата: 02.09.2019